lekarz Regina Bednarczyk

Cytolog, Ginekolog, Ginekolog położnik, USG

Zdecydowanie odradzam!Po łyżeczkowaniu macicy pozwoliła mi zajść zaraz w ciąże bo mówiła że prowadziła pacjentki które po pierwszym okresie po czysczeniu zachodzą w ciąże i wszystko jest ok!po łyżeczkowaniu nie dała mi antybiotyku,w szpitalu była oschła i mnie olała!następną ciążę znowu poroniłam!

byłam w 5 tygodniu ciąży i na badaniu pv nie wyznała się że ciąża obumarła już w 4 tygodniu. po tygodniu od wizyty dostałanm plamienie wylądowałam a szpitalu i slończyło się na łyżeczkowaniu. szkoda że ma tyle lat doświadczenia i nie umie odczytywać z badania. anonim

Pani Doktor prowadziła moją ciążę, bardzo miła, pomocna kompetentna,z każdym problemem można się do niej zwrócić, mimo tego,że chodziłam do niej na Kasę Chorych a nie prywatnie. Co dla wielu lekarzy ma ogromne znaczenie. Polecam!!!

Prosze o więcej takich lekarzy...., sympatyczna, zdecydowana, wyrozumiała. Potrafi objaśnić wszelkiego rodzaju wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona, pomimo iż wcześniej korzystałam z wielu innych porad lekarzy, jestem przekonana że ten jest najlepszy

Lekarka jest super, zawsze miła, pomocna i uprzejma,rzeczowo podchodzi do pacjenta.

Pani doktor bardzo miła gdyby nie powikłania po porodzie co nie jest jej zasługą to naprawdę ją polecam ale stary szpital nie szczególnie jak traficie na sezon urlopowy!!!!!!!!!!!!!

Koszmar!!! nie kompetentna, wizyta trwa góra 5 min, żadnego wywiadu itp.

Koszmar!!! nie kompetentna, wizyta trwa góra 5 min, żadnego wywiadu itp.

konkretna, profesjonalna, budząca zaufanie,super specjalista, wspaniały człowiek,polecam

REWELACYJNA Pani Doktor,miła ,znakomity specjalista ginekolog położnik.Zdecydowanie polecam wszystkim pacjentkom ,prowadziła całą moja ciążę i odbierała poród,naprawdę zapewniła mi wspaniałą opiekę i poczucie bezpieczeństwa w trakcie porodu,oraz co mało się zdaża po porodzie.Jestem JEJ naprawdę bardzo wdzięczna.Moja ocena dla niej to 6 +.

Zdecydowanie polecam. Super podeście do pacjenta,miła konkretna pani doktor.

Zdecydowanie polecam. Super podeście do pacjenta,miła konkretna pani doktor.