lekarz Regina Osiecka

Lekarz rodzinny

Doktor Osiecka uratowaLa mi zycie ! wCZESNIE WYSLALA MNIE DO SZPITALA Z PODEJRZENIEM NOWOTWORU - CO OKAZALO SIE PRAWDA - Wczesna diagnoza pozwolila podjac leczenie na czas i doprowadzic mnie do zdrowia ! Najlepszy lekarz rodzinny POLECAM - wczesniej u mamy wykryla nadczynnosc tarczycy rowneiz ratując jej zycie ! DZIEKUJE PANI DOKTOR !!

Nikomu nie życzę spotkać na swojej drodze takiego lekarza!!! niekompetencja, niechęć do pacjenta, antypatia!!! Opłakane skutki leczenia i brak chęci skierowania na jakiekolwiek badania doprowadziły mnie do poważnych powikłań. NIE POLECAM NIKOMU !!!

dobry lekarz, ale czasami zachowuje sie jakby pozjadała wszystkie rozumy. Nie zwraca uwagi na to, że ciągłe leczenie antybiotykami ma później swoje sktuki(alergia, niska odporność). Ogólnie pozytywna ocena.

Dostałem leki i nawet nie wiem na co, a skutki uboczne tego leku sa bardzo podobne do moich objawów które miałem wcześniej.

Gorąco polecam, zawsze ma czas dla pacjenta nie tylko w godzinach przyjęć.

Gorąco polecam, zawsze ma czas dla pacjenta nie tylko w godzinach przyjęć.