lekarz Renata Chodań

Byłam wczoraj w gabinecie w Tesco. Wszędzie było zamknięte,a mnie dopadł ból zęba. Musiałam chwile czekać bo podobnych osób jak ja było jeszcze kilka na poczekalni. Natychmiast po zrobieniu zdjęcia widziałam je na monitorze. Ząb został zatruty. Wizyta była bezbolesna czego się najbardziej obawiałam. Polecam ten gabinet za tydzien wracam na kontynuację leczenia.

Zupełnie nie rozumiem skąd te negatywne opinie? Więc ja powiem swoje wrażenia z wizyty u doktor Chodań. Trafiłem dzisiaj, ząb miał nieszczelne wypełnienie i trzeba było go zatruć ponieważ bolał. Za wizytę w sobote zapłaciłem 100zł. Nic nie bolało, znieczulenie jeszcze działa,a minęły 2godziny. Pozatym mają bardzo ładną asystentkę. Pozdrawiam Panią Edytkę.

Ok, znieczulenie wliczone w cene. W innych gabinetach należy dopłacać. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem polecam.

Polecam Panią Doktor ! Trafiłam z bólem spanikowana. Zostałam przyjęta od ręki. Za usunięcie zęba i receptę na atybiotyk zapłaciłam 150zł pomimo,że była to niedziela,a ja nie byłam zarejestrowana. Pozdrawiam i dziękuje.

Ja jestem z usług zadowolony. Dostaję to czego oczekiwałem, profesjonalizm, bezproblemowość i brak bólu. Czytam opinię niektórych osób i chyba one żyją w innych czasach kiedy wszystko było za darmo i się należało. Jeżeli dla kogoś 130 zł za konsultację specjalistyczną to dużo to proszę to samo powiedzieć prawnikowi po skończonej poradzie. Ja serdecznie polecam Panią Doktor bo nie ma lepszego chirurga w Zielonej Górze i to w takich godzinach.

Nie polecam nikomu, kto nagle nie musi trafić do dentysty. Doktor jest arogancka, złośliwa i to za grube pieniądze. Krótko po powstaniu gabinetu leczyłam tam pierwszego zęba, bez większych zastrzeżeń. Dziwiły mnie jednak rozmowy z asystentką na przedziwne tematy dotyczące zagadnień parapsychologicznych. Drugi raz trafiłam do Pani doktor w sierpniu z bólem zęba, leczonym wcześniej u dwóch innych stomatologów. Oczywiście wygłoszony został wykład na temat zaniedbania, pełen zgryźliwości i pogróżek, typu: proszę bardzo, ząb może mi natychmiast usunąć (sic!). Kiedy zdecydowałam że forma płatnej wizyty zdecydowanie mi nie odpowiada i chciałam zrezygnować z porady, podsumowana zostałam na kwotę 130 zł! (prześwietlenie i obejrzenie jednego zęba).
Pani doktor pomyliły się epoki. I widać, że coraz więcej osób miało podobne doświadczenia bo gabinet zaczyna byc coraz częściej zamknięty. Na szczęście!

Byłam u Pani Renaty wyrwać bolący ząb. Kto by mnie przyjął w sobotę po południu? Po wyrwaniu wszystko dobrze się zagoiło. Negatywne opinię pisze jedna osoba, bo zawsze wstawia kilka wykrzykników. Gabinet jest czynny co prawda 12/h ale pani doktor być może tak długo nie pracuje tylko jak trafią się pacjenci. Dzisiaj idę tam znów na plombowanie. Dzisiaj zadzwoniła i dziś mnie przyjmie. Z zębami nie warto czekać.

Do dr Chodań trafiłem z silnym bólem dolnej 6 w niedzielę. Niestety po sprawdzeniu okazało się, że ząb nadaje się do usunięcia o czym zostałem dokładnie poinformowany. Samo usunięcie przebiegało szybko i bezboleśnie. Gorąco polecam panią Chodań bo nie ma innego stomatologa, który potrafi pomóc w niedzielę. Czytając opinie innych chyba nie zdają sobie oni sprawy na czym polega praca stomatologa a tymbardziej chirurga, który jest w stanie nam pomóc przez cały tydzień. Dla mnie najlepszy dentysta w Zielonej Górze

Tragedia !!!! Nie polecam nikomu . Kobieta nic niemówiąca, jakby za karę tam pracowała . Po obejrzeniu chorego zęba zadała mi pytanie ; i co pani mam z nim zrobić ? To chyba należy do jej zadań by określić tok leczenia !! Zero tłumaczenia o tym co robi , była zajęta rozmowa z jakaś gowniara , która tam była do pomocy . Nawet zachowanie faceta w recepcji pozostawia wiele do życzenia . Nie polecam z ręka na sercu , zabieg bezbolesny ale to nie rekompensuje wizyty oraz ceny. Wyrwanie zęba 170 zł !!

U doktor Chodań usuwałam zatrzymaną ósemkę. Wszystko poszło sprawnie,szybko i bezboleśnie. Serdecznie polecam i z pewnością jeszcze odwiedzę gabinet w Tesco.