lekarz Renata Grzybowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ojej przerazily mnie te opinie, ja sie zastanawiałam nad tą Panią po przeczytaniu tych poprzednich komentarzy, chociaż zastanowiła mnie ich oficjalna forma, faktycznie tak gdyby pisane były na polecenie odgórme...

Nie polecam, bark doświadczenia, a to się liczy najbardziej, mało czasu dla pacjenta szybko ciach ciachi nie dokladnie. Uprzejma tylko tyle chyba.

rodzilam 2 mies temu, bylismy u niej, faktycznie wazeliniasta, czy kompetentna. słyszalam rozne opinie, ale chyba bez rewelacji, a forum jak to forum karzdy pisze co chce. Ja zadowolona nie jestem, bywalam u lepszych. na razie dzieci zdrowe bogu dziekowac

Jestem matką bliźniaków... zmieniam lekarza. Faktycznie naczytałam się niepotrzebnie tych fałszywych opinia, już nigdy nie popełnię tego błędu.

Uprzejma. tyle na ten temat. Ale czy uprzejma dla personelu - wątpliwa sprawa, gdyż panie z rejestracji mają w umowie napisane - wystawiac dobre opinie na forum :)

nie znam jej ale tyle opinii budzi wąptliwości żaden lekarz w kraju nawet profesorowie nie mają tyle a co dopiero zwykły lekarz , może to autoreklama,opinia osiemdziedziątolatki to jest fenomen