lekarz Renata Grzybowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, ma bardzo dobre podejście do dzieci, nie "ładuje" antybiotyków - ale zastanawia się nad sposobem leczenia, dobrze tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości, lubiana przez dzieciaki. Naprawdę polecam.

lekarz z powołania. kompetentny i życzliwy dla pacjenta.zawsze chętnie słucha ,poświęcając czas pacjentowi.

Dobry lekarz, wspaniały człowiek, moja cała rodzina jest jej pacjentami. Interesuje się pacjentem nawet po za przychodnią prywatnie.

Moja córka boi się lekarzy, Pani doktor jest pierwszym lekarzem którego polubiła.Zdecydowanie polecam ma wszystko to czego oczekuje się od pediatry!!

Żyję 72 lata i do tej pory nie spotkałem tak uprzejmego i super dobrego lekarza

Żyję 72 lata i do tej pory nie spotkałem tak uprzejmego i super dobrego lekarza

wspaniały lekarz!!! wielu lekarzy leczyło moje dziecko ale tylko Ona znalazła sposób żeby moje dziecko nie bało się lekarzy!!! lubi to co robi i nikomu nie odmawia pomocy!!!

lubi to co robi i nikomu nie odmawia pomocy!!!

Lekarz z powołaniem jakich mało. Cierpliwa dla rodziców sowich małych pacjętów ;-) Wspaniały ma kontakt z dziećmi. Kompetenta i nawet jak już kończy dyżur to ma czas dla kazdego.

bardzo miły lekarz, tłumaczy wszystko i ma odpowiednie podejście do dzieci

bardzo miły lekarz, tłumaczy wszystko i ma odpowiednie podejście do dzieci

bardzo sympatyczna i rzeczowa lekarka, ma podejście do dzieci, antybiotyki przepisuje tylko z konieczności

Kompetentna jako lekarz .Miła i życzliwa. Zawsze z uśmiechem wita pacjentów (również podczas przypadkowego spotkania na ulicy).