lekarz Renata Grzybowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

3,7

Zupełnie nie rozumiem co się stało ? Wystarczy poczytać te opinie żeby dojść do tego że są one specjalnie wystawiane negatywnie. Większość opinii do 2013 roku jak najbardziej na 5 a teraz same jedynki. Cała moja rodzina zapisana do Pani doktor od 2010 roku. Zawsze miałam i wyrozumiała, na każde pytanie udziela odpowiedzi ( może poprostu nie pytacie), czasu poświęca tyle ile trzeba ma fantastyczne podejście do dzieci. Nigdy w razie potrzeby nie odmówiła pomocy mojej rodzinie mimo że nie byłam rejestrowana. Zapracowana - owszem, a ilość pacjentów właśnie to najlepsza opinia.w tej przychodni są lekarki do których można iść od ręki bo chętnych brak wiec jak ktoś woli mieć kiepskiego lekarza i nie czekać to zawsze można się przepisać. Najlepsza lekarka jaką znam i gdybym mogła to wystawałabym jeszcze lepsze oceny.

Najlepsza pani doktor. Bardzo miłą i zawsze znajdzie czas dla pacjenta chociaż kolejki codziennie są ogromne i jest zapracowana nigdy nie ma gorszego dnia .

Najlepsza lekarka, z jaką miałam do czynienia. Pomogła, dokładnie zbadała Michałka, bardzo miła, z podejściem do dzieci, a to się też liczy. Będę polecała zawsze i każdemu.

Niestety pani doktor ma problem z postawieniem wlasciwej dniagnozy . Zbywanie ciaglymi zapewnieniami ze wszystko jest wporzadku ,nie robiła nic by pomoc pacjentce, zresztą to nie pierwszy raz kiedy zapalenie płuc kończy sie śmiercią . NIE POLECAM !!!

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Wybrałam się do niej z okropnym kaszlem mojego dziecka i gorączką dokładnie go zbadała osłuchała po czym stwierdziła że dziecko jest zdrowe a kaszle przez spływającą wydzielinę z zatok. Wróciłam niepewna do domu dziecku wieczorem gorączka skoczyła do 40 stopni a podobno jest zdrowe.. Na drugi dzień inna doktorka po zbadaniu powiedziała że ma obustronne silne zapalenie oskrzeli. Dziecko miało wtedy 7 lat. NIE POLECAM !!

Lekarz o dużej wiedzy ale wizytę z CHORYM dzieckiem czeka się około tygodnia. Co z tego ze zapisze go za tydzień jak w miedzy czasie pójdę z chorym dzieckiem do innego lekarza bo się gorzej poczuje a za tydzień to połowa ludzi już nie przyjdzie bo już jest po wizycie. Trochę to niepoważne bo nie po to zapisywałam dziecko do tej Pani żeby teraz leczyć u przypadkowych lekarzy.

Lekarz o dużej wiedzy jednak z racji tego że ma dużo pacjentów zapisy na wizytę z CHORYM dzieckiem za 3 dni? Trochę to niepoważne bo nie po to zapisywałam dziecko do tej Pani żeby teraz leczyć u przypadkowych lekarzy. Do specjalistów się krócej czeka !!

Lekarz dobry, ale żeby dostać się na wizytę z chorym dzieckiem trzeba czekać tydzień albo prosić o przyjecie ( co nie zawsze sie udaje) lub szukac pomocy u innego lekarza!! Jedynie znajomych przyjmuje bez problemu !!!!!!

Bardzo dobra lekarka,choć leczy mnie i moje dzieci dopiero niecałe dwa lata,ale warto było do niej się przepisać,

Swietne podejcie do maluszkow.Zawsze uprzejma i z usmiechem i cierpliwoscia odpowiada na kazde pytanie zatroskanej mamy.A co najwazniejsze nie szprycuje naszych dzieci antybiotykami (chyba ze jest to konieczne).Jak najbardziej polecam!!!