prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Traumatolog, Ortopeda, Neurolog, Neurochirurg

Moja choroba rozpoczęła się w maju 2012 roku – lewostronny ucisk na nerwy całej nogi + tzw. opadająca stopa. Po szeregu błędnych diagnoz pod koniec września trafiłam do profesora Roberta Gasika, neuroortopedy i neurologa. Po wizycie u Profesora odniosłam wrażenie, że mam do czynienia z profesjonalistą, miłym i doświadczonym, który wszystko mi wytłumaczył i zapewnił, że po operacji bóle na pewno ustąpią. Operację miałam w styczniu 2013. Ból ustąpił natychmiast po operacji. Żałuję tylko, że nie trafiłam do Profesora wcześniej, oszczędziłoby mi to bólu. Jestem bardzo wdzięczna profesorowi Robertowi Gasikowi za bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadzoną operację. Profesor Robert Gasik jest profesjonalistą w każdym calu i wysokiej klasy specjalistą, któremu bez obawy można powierzyć zdrowie. Mogę Go zarekomendować wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy z kręgosłupem. Serdecznie dziękuję Panie Profesorze!!! :) Jola Chościłowicz, Warszawa

Pan prof. Robert Gasik jest kierownikiem kliniki neuroortopedii w Instytucie Reumatologii. Bardzo wszystkim polecam tego lekarza, dzieki niemu powielu latach różnych konsultacji i leczenia, wreszcie chodzę BEZ BÓLU!!! dodatkowo, to jest wyjątkowo miły i cierpliwy lekarz, taki doktor z powołania. wymierający gatunek, dlatego mój pełen szacunek i uznanie, bo to jest jeszcze stosunkowo młody człowiek.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek,bardzo pomógł mnie i mojej żonie.Bardzo dziękujemy.Takiego lekarza polecamy wszystkim kto ma kłopoty z kręgosłupem.

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Bardzo polecam prof.Gasika wszystkim osobom z problememi z kręgosłupem.wybitny specjalista, cudowny człowiek!

Daję noty 5 tylko dlatego ze nie można wyższych. Modelowe podejście do pacjenta, fachowość w każdym calu. Polecam wszystkim.

Świetny lekarz,miły człowiek, bardzo cierpliwy, spokojny i w pełni kompetentny. Dzięki niemu uniknęłam operacji i czuje się świetnie, wróciłam do aktywnego życia. POLECAM. Pan Doktor Gasik jest specjalistą neurologiem i specjalistą ortopedą traumatologiem.

Pełen profesjonalizm. Jest nie tylko dobrym doktorem i specjalistą od kręgosłupów ale przede wszystkim człowiekiem. Polecam Pana Doktora Gasika wszystkim osobom mającym problemy z kręgosłupem. Wojciech Boharewicz - Ełk

Wojciech Boharewicz - Ełk

gorąco polecam, wspaniały specjalista od chorób kręgosłupa.

gorąco polecam, wspaniały specjalista od chorób kręgosłupa.

Wspaniały specjalista! Lekarz z powołaniem, kompetentny, z dużą wiedzą, a przy tym bardzo sympatyczny człowiek. Polecam każdemu z problemami z kręgosłupem, On naprawdę stawia na nogi!!! AJ

AJ