Wiarygodny, kompetentny, a przy tym ( co obecnie coraz rzadziej spotykane) bardzo dba o pacjenta. W moim przypadku diagnoza jak najbardziej trafna, i leczenie skuteczne, ale "przy okazji" zasugerował również dodatkowe badania, co okazało się uzasadnione i potrzebne. Naprawdę godny zaufania lekarz.

Uratował mi życie gdy wypisano mnie ze szpitala w stanie gorszym niż przyjęto. Wielki szacunek dla Pana doktora Gradzika !!!

W cenie wizyty miałem wykonane USG brzucha, po wycięciu zmiany chorobowej pozostałe wizyty kontrolne były bezpłatne do pełnego wygojenia. Szczegółowo objaśnia i zrozumiale sposób leczenia i możliwe powikłania i komplikacje.

Polecam:) Szybko i sprawnie można nawiązac z lekarzem kontakt telefoniczny. Indywidualne podejście do każdego pacjenta- to się ceni. Właśnie jestem po zabiegu- stosowałam się do rad lekarza i narazie (odpukac) jest wszystko ok.

taki z niego chirurg plastyczny jak ze mnie architekt ...moje panie dajcie sobie z nim spokój. Jola

DO LECZENIA TRZEBA DOLICZYĆ DODATKOWE BADANIA TEŻ PŁATNE ALE WARTO

DO LECZENIA TRZEBA DOLICZYĆ DODATKOWE BADANIA TEŻ PŁATNE ALE WARTO

powiększał i ujędrniał bezoperacyjnie piersi mojej żony po drugim porodzie, jesteśmy oboje zadowoleni, polecamy tego lekrza