lekarz Robert Grochoła

Ginekolog godny polecenia! Zawsze dokładnie wykonuje badanie, opisuje problem, tłumaczy i poświęca duzo czasu pacjentce bez względu czy to prywatna wizyta czy na Nfz. Prowadziłam u niego ciąże, nie bagatelizowal problemów jakie mnie spotkały w ciazy, kierował na wiele badań, w razie potrzeby na szpital. Jestem zadowolona i wrócę z kolejną ciąża do niego. Jedyny minus, długie kolejki i czas oczekiwania na wizytę mimo ustalonych godzin.

Ginekolog godny polecenia!
Jestem zadowolona i wrócę z kolejną ciąża do niego.

Bardzo dobry lekarz. Leczę się już u niego przez 13 lat . Przeprowadził mnie już przez 4 ciąże i jeśli mogę poròwnać Pana doktora z innymi lekarzami , u ktòrych leczyłam się już wcześniej, a było ich co najmniej pięciu, to żaden mu nie doròwnuje.

Bardzo uprzejmy ;) słucha i poświęca duzo czasu , zdecydowanie polecam !

Bardzo uprzejmy ;) słucha i poświęca duzo czasu , zdecydowanie polecam !

Niestety mi Pan doktor nie pomógł, stwierdził, że "taka moja uroda"i jedyne wyjście jakie widział to tabletki antykoncepcyjne. Dodam, że jestem młodą osobą, która nie ma jeszcze dzieci i nie chciałam faszerować się hormonami. Na szczęście trafiłam na innego lekarza, który znalazł inne wyjście niż hormony. Obecnie jestem w trakcie kuracji i jest duża poprawa. Dlatego dziewczyny szukajcie odpowiednich lekach, tabletki antykoncepcyjne to nie cukierki- pamiętajcie.Uważam, że nie zaszkodzi, ale i nie pomoże

Idealny! Miły, sympatyczny wszystko dokładnie wytłumaczy. Jest to lekarz do którego będę zawsze wracała w razie potrzeby. Godny polecenia.

Mam nadzieje ze to dobry lekarz poleciła mi go szwagierka:):):):):):):):):):):):):):):):):):):)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze ma czas dla pacjentki, szczegółowo tłumaczy wszystkie kwestie. Jest cierpliwy i uprzejmy.Liczy się dla niego zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta, co nie raz udowodnił. Polecam tego lekarza.

Jakiś czas temu zaczełam "plamić" - mój lekarz nie mógł mnie przyjąć i kilku innych też choć mówiłam w czym rzecz i że chce przyjść na wizytę prywatną-(szpital to była by ostateczność). I wtedy zadzwoniłam do pierwszej lepszej przychodni i Pani z rejestracji natychmiast kazała mi się zgłościć. Pan Robert przyjął mnie bez kolejki - był bardzo delikatny i miły - niestety moja wizyta skończyła się skierowaniem do szpitala ale już jest wszystko ok. I od tej pory chodzę do tego właśnie lekarza i co najwazniejsze nie płace nic ;) POLECAM Pana doktora bo naprawde ma do tego powołanie...

bardzo dobry lekarz,przede wszystkim miły,uprzejmy,dokładny i "delikatny":)jezdze ponad 40 km na wizyte do niego,bo mu ufam a on szanuje mnie jako pacjenta.

Bardzo jestem zadowolona z Pana Doktora, jest bardzo uprzejmy, przy każdym badaniu wszystko tłumaczy i wyjaśnia, nawet jeśli jest taka potrzeba to narysuje i dokładnie wszystko wytłumaczy. zostanie moim ginekologiem na zawsze!!! Naprawde bardzo go polecam-dziewczyny to jest lekarz do którego trzeba iść z dobrym natawieniem i to wszystko!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Jarosław"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej
ul,Słowackiego 30

3-go Maja 70
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kormed" Jacek Korzeniowski
Kościuszki 141/7
37-600 Lubaczów
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów