lekarz Robert Janduła

Psychiatra dziecięcy

Jak by wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów jak Pan Robert to nasza służba zdrowia była by prawie idealna. To naprawdę znakomity lekarz. Pozdrawiam

Jest wspaniałym lekarzem!!!!!!Ma dobre serce!!!!!!!!1

Jest wspaniałym lekarzem!!!!!!Ma dobre serce!!!!!!!!1

W moim przypadku pomógł właśnie dziecku i nie ma znaczenia czy ma specjalizację czy nie, dał radę i tyle! Z całą świadomością polecam tego Lekarza!

Napisz co takiego strasznego ten facet zrobił. Na stronie polikliniki jest napisane, że jest w trakcie specjalizacji w psychiatrii. Pacjenci dają mu pozytywne opinie.

Osoba, która 5 lat temu skierowała mnie (choć pośrednio) na dobrą drogę. Bardzo ważne, że poświęca dużo uwagi by samo spotkanie nie dostarczało dodatkowych stresów. Spotkałam na swojej drodze wielu psychiatrów- p.Roberta dobrze pamiętam do dziś.:)

Współpraca z lek. p Robertem Jandułą to czysta przyjemność. Do tej pory nie spotkałem tak kompetentnej osoby - po każdej wizycie człowiek staje na nogi :)

super vlekarz ale niestety nie będzie już leczył w przychodni. Będzie tylko w szpitalu pracować na oddziale>

prosze o numer tel do tego lekarza bo wzbudza zaufanie ale nie mam jak sie z nim skontaktowac

właśnie kogoś takiego szukam jak doktor Janduła ale nigdzie nie moge telefonu zdobyć prosze o pomoc

Przede wszystkim pan Robert Janduła nie posiada specjalizacji w dziedzinie psychiatrii ani ogólnej , ani tym bardziej dziecięcej.Nie rozumiem zatem , dlaczego nazywa się go psychiatrą dziecięcym.Nie mam czasu, aby opisywać, co wiem na jego temat(same negatywy),lecz czuję się w obowiązku ostrzec potencjalnych pacjentów- radzę : jak najdalej od R.J.