lekarz Robert Janduła

Psychiatra dziecięcy

Wspaniały lekarz!!!!!!!Madobre serce!!!!polecam P. Dr. Jandułę.

Wspaniały lekarz!!!!!!!Madobre serce!!!!polecam P. Dr. Jandułę.

Jest wspaniałym lekarzem!!!!!!Ma dobre serce!!!!!!!!1

Jest wspaniałym lekarzem!!!!!!Ma dobre serce!!!!!!!!1

jest w porzadku,pomogl mi zrozumiec chorobe,dobral odpowiednie lekiw leczeniu,zawsze uprzejmy DD

super vlekarz ale niestety nie będzie już leczył w przychodni. Będzie tylko w szpitalu pracować na oddziale>

W moim przypadku pomógł właśnie dziecku i nie ma znaczenia czy ma specjalizację czy nie, dał radę i tyle! Z całą świadomością polecam tego Lekarza!

Jak by wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów jak Pan Robert to nasza służba zdrowia była by prawie idealna. To naprawdę znakomity lekarz. Pozdrawiam

Takie oczernianie człowieka na forum jest żenujące p. Robert co robi po godzinach to jego sprawa a nie nasza najważniejsze że pomaga chorym i robi to z zaangażowaniem i skutecznie tego tu szukamy na forum!Kto miał okazie poznać p.Roberta to wie że robi co może by pomóc Pozdrowienia z Wilkowyj :)

To wspaniały lekarz i człowiek,gdyby nie ON nie wiem jak potoczyłoby się moje życie. przywrócił mi zdrowie,wiarę w siebie dzięki temu stałam się znów sobą.A było ze mną rzeczywiscie żle.Zwłaszcza po rozpadzie mojego długoletniego. związku kiedy zostałam sama z dziećmi i schorowanymi rodzicami.Daj nam Panie Boże więcej takich doktorów.Agnieszka.

Napisz co takiego strasznego ten facet zrobił. Na stronie polikliniki jest napisane, że jest w trakcie specjalizacji w psychiatrii. Pacjenci dają mu pozytywne opinie.

Przede wszystkim pan Robert Janduła nie posiada specjalizacji w dziedzinie psychiatrii ani ogólnej , ani tym bardziej dziecięcej.Nie rozumiem zatem , dlaczego nazywa się go psychiatrą dziecięcym.Nie mam czasu, aby opisywać, co wiem na jego temat(same negatywy),lecz czuję się w obowiązku ostrzec potencjalnych pacjentów- radzę : jak najdalej od R.J.