lek. med. Robert Skawiński

Od czasu kiedy moja przyjaciółka poleciła mi homeopatię chodzę tylko do dr.Skawińskiego to naprawdę świetny lekarz

Znakomity lekarz. Jest doświadczony ma niezrównane podejście do pacjenta oraz "czyni cuda" GORĄCO POLECAM

GORĄCO POLECAM

Fenomenalny lekarz ze znakomitym podejściem do pacjenta oraz niespotykanymi metodami leczenia co w naszych czasach jest rzadkością.Gorąco polecam

Lekarz traktujący pacjenta bardzo indywidualnie i z szacunkiem.Leczy moją rodzinę od wielu lat.To naprawdę świetny lekarz

Bardzo dobry lekarz traktujący człowieka jako cały złożony organizm a nie tak jak większość lekarzy leczący np. kolano a udo to już inna specjalność.

Chodzę do dr Skawińskiego z córeczką. Mamy przerośnięty trzeci migdał.Pediatrzy, jedynie co byli w stanie zaproponować to zabieg chirurgiczny.Zrobiłam tak ze starszym synem i oprócz traumy nic się nie polepszyło.Pomyślałam na zabieg zawsze mamy czas i za namową koleżanki trafiłam do dr Skawińskiego.Jesteśmy już trzeci miesiąc pod opieką, jestem w szoku.Migdałek znacznie się zmniejszył.DR poświęca dużo czasu ,na tłumaczenie terapii,mogę o wszystko pytać nie ma żadnych niejasności.Dziecki złapało jeden raz inf.w święta Wielkanocne Pan dr przyjechał osłuchał nas, bez dodatkowej opłaty.Jestem tak zaskoczona,że istnieją lekarze którym zależy na prawdziwej pomocy.Mam zamiar przenieść pod opiekę dr również syna,szkoda że nie możemy cofnąć czasu i wykonanego zabiegu.Lekarz naprawdę godny polecenia.

Wspaniały lekarz, zlikwidował mi przewlekły problem z zapaleniem zatok.Myślałam, że to niemożliwe a jednak!!!borykam się z ciągłymi zap.od 6lat.Każde, zmarznięcie nawet delikatne przeziębienie i PROBLEM.W zeszłym roku miałam kurację zapisaną przez dr Roberta poprawa była od pierwszych dni.Myślałam,żeproblem wróci jak bumerang.Na wiosnę ,teraz jest dalej o.k.Jestem pod kontrolą dr Skawińskiego, ale czuję się świetnie i nawet przy inf.zatoki nie bolą.Polecam tego lekarza.

Moja mama zmarła 20 lat temu na nowotwór piersi, pamiętam jak ciężko przechodziła radio i chemioterapię. 3 lata temu okazało się że u mnie zdiagnozowano ten sam problem załamałam się, najbardziej przerażała mnie myśl radio i chemioterapii . Wspomnienia związane z mamą wróciły. Od znajomych dostałam telefon do dr Skawińskiego, ten wspaniały lekarz przeprowadził mnie przez trudny okres: operacja , chemioterapia i hormonoterapia, podawał preparaty aby zminimalizować skutki uboczne. Inne pacjentki na Oddziale fatalnie znosiły terapię ja czułam się bardzo dobrze pod opieką doktora Skawińskiego. Jestem wdzięczna że Pan doktor potrafi zawsze wysłuchać mnie i racjonalnie podejść do każdego zgłaszanego przeze mnie problemu.
Wdzięczna pacjentka.

Bardzo dobry lekarz, polecam, pomógł mi w wielu chorobach, jestem Jego pacjentką już od kilku lat. Ostatnio pomógł mi w silnej neuralgii, uniknęłam sporej dawki sterydowych leków, a dolegliwości ustąpiły po dwóch dniach.

Dr Skawiński pomógł mi z chorobą Colitis Ulcerosa, borykam się z tą przypadłością od 7 lat. Leczenie konwencjonalne powodowało pogorszenie stanu mojego zdrowia, było gorzej i gorzej. Kiedy znajomy polecił mi tego lekarza miałem ok. 18 biegunek dziennie,dr Skawiński zaangażował się na 100 % w terapię-rezultat niewiarygodny. Już po 2 miesiącach terapii biegunki ustąpiły. Cały czas kontynuuję leczenie,wróciła mi chęć i radość do życia.