lek. med. Robert Skawiński

Dr Skawiński to wspaniały i kompetentny lekarz, bardzo oddany sowim pacjentom. Swoim zaangażowaniem i doświadczeniem poradzi sobie z każdą chorobą. Ciesze się że trafiłam do gabinetu dr Skawińskiego bo mogę teraz zdrowa cieszyć się życiem. Gorąco polecam tego wspaniałego lekarza. Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Wielokrotnie korzystam z profesjonalizmu dr. Skawińskiego zawsze z super efektami. Z tym lekarzem żadna choroba nie jest groźna. Zadowolona pacjentka.

Bardzo dobry lekarz . Terapia którą zastosował przyniosła mi poprawę a skuteczność wykroczyła poza ramę oczekiwań. Jest to lekarz o nieopisanej etyce zawodowej. Gorąco polecam.

Jest to lekarz o nieopisanej etyce zawodowej. Gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz, rewelacyjny, widać zaangażowanie w problem pacjenta. Polecam!!!

Leczę się u doktora Roberta Skawińskiego od 2 lat. To wspaniały fachowiec. Jest lekarzem z odpowiednim podejściem do pacjenta , ale najlepszym miernikiem i wyznacznikiem jest Jego skuteczność. Wszyscy lekarze powinni tacy być. Godny polecenia

ma bardzo duże umiejętności psychomanipulacji, sprawia wrażenie wybitnego fachowca, ale trzeba zdrowego rozsądku i dystansu, by się przekonać, jak bardzo wykorzystuje sytuację pacjenta. Z niczego nie wyleczył (rok wizyt), a kasy poszło! Generalnie homeopatia to okultyzm i bardzo żałuję, że byłam kiedyś tak nieświadoma i dałam się w to wciągnąć. uważajcie!

Nie rekomenduje! Wizyty monotonne, lekarz nieuprzejmy

Nie rekomenduje! Wizyty monotonne, lekarz nieuprzejmy

Lecze sie od listopada jak narazie czuje sie dobrze

Lecze sie od listopada jak narazie czuje sie dobrze

Dobry, mądry, kompetentny lekarz, podchodzi kompleksowo do człowieka, im cięższy przypadek,tym bardziej się stara pomóc, umie wczuć się w drugiego człowieka,bardziej antropozof niż homeopata, minus jego leczenia to to że leczenie jest drogie, nie wszystkie leki są dostępne, długo czeka się na efekt i jest rygor jeśli chce się otrzymać dobry efekt leczenia. Pacjent z chorobą Crohna.

Najlepszy,najbardziej kompetentny ze wszystkich lekarzy,to lekarz posiadający wybitne uzdolnienia. Jeśli pacjent stosuje leki ściśle według Jego zaleceń - jest w stanie pokonać każdą chorobę. Polecam wszystkim z całego serca !

Polecam wszystkim z całego serca !