lek. med. Robert Skawiński

Witam, lekarz próbujący za wszelka cenę "wcisnąć" jak najwięcej lekarstw. Nie chce wypisać recept i dać pacjentowi, ale sam je realizuje przez apteki internetowe. Pozostawiam w domyśle, dlaczego to robi. Próbuje manipulować pacjentem, aby właśnie jak najwiecej sprzedać lekarstw. Gdyby byli inni lekarze leczący Iscadorem, to przestałabym do niego jeździć.

Dr Robert jest miłym, sympatycznym i przede wszystkim skutecznym lekarzem, który pomógł mi wyjść z c ciężkiej choroby i normalnie funkcjonować. Zawsze mogłem liczyć na jego pomoc (nawet po godzinach jego pracy). Takich lekarzy ze świecą szukać!

Bardzo dobry fachowiec, poświęcił mi więcej czasu niż jakikolwiek inny lekarz. Dobrze dobrane leki dały wyraźne efekty. Dzięi temu mogłam wrócić do pracy, a poprzednie terapie u innych lekarzy nie dawały mi tej szansy. Zdecydowanie godny polecenia.

Wspaniały specjalista,który prowadzi moją mamę z problemem onkologicznym.Lekarze dawali jej po diagnozie 6m-cy życia.Jest kompetentny,nie robi bariery pacj-lekarz.Polecam bardzo

Jeden z nielicznych lekarzy, których mogę zdecydowanie polecić. Potrafi kompleksowo zająć się pacjentem. Z sukcesem leczy oraz wspomaga leczenie chorób nowotworowych.

Jeden z nielicznych lekarzy, których mogę zdecydowanie polecić.

Bardzo dobry specjalista, uprzejmy i troskliwy. Nie olewa człowieka tylko naprawde pomaga.

Leczy między innymi iscadorem,który jest drogi a z doświadczenia wiem, że nieskuteczny.Przerost formy nad treścią.Mydlenie oczu. Dopasowanie teorii do wszystkiego, która nijak się ma do rzeczywistości i medycyny konwencjonalnej.Obiecuje cuda niewidy. Rodzinie umierającej osoby wmawia że ją wyleczy i namawia na zakup leków za kilka tysięcy.Bardzo proszę o rozwagę.

Stanowczo odradzam. Lekarz pozbawiony etyki

Stanowczo odradzam. Lekarz pozbawiony etyki