Robert Śmigielski

Wspaniały specjalista, terminy co prawda są bardzo odległe ale warto poczekać. Ten lekarz wie co robi, byłem ze swoim kolanem u wielu lekarzy ale dopiero dr Śmigielski określił co mi jest, przeprowadził operację i teraz mogę nawet biegać a wcześniej miałem trudności z chodzeniem.

czyli było tak: trzask w nodze jakby deskę ktoś złamał połączony z ostrym bólem ..... szpital, gips, brak jednoznacznej diagnozy, wizyty u wielu lekarzy, aż trafiłem do Doktora Śmigielskiego i zmierzenie się z jego diagnozą: zerwane ścięgno Achillesa, koszt operacji wraz z rehabilitacją i badaniami około 15000 - 16000 zł, oczywiście usłyszałem, że jeśli nie zrobię tej operacji to do końca życia będę "kłapał" nogą. Znalazłem kolejnego lekarza, tym razem leciwego profesora, diagnoza: Achilles naderwany, ale bez zerwania ciągłości, zerwanie przez rozwłóknienie mięśnia płaskiego, leczenie bezoperacyjne, unieruchomienie w pozycji końskiej, zalecenie ćwiczeń domowych i rehabilitacji, wizyta kontrolna, wszystko cacy .. biegam, tańczę, podskakuję - całkowity koszt: 1000 zł.

Pani Justyno prosze sie zastanowic co Pani robi, co ten Pan chce u Pani leczyc, przeciez zanim zrobi artroskopie powinien zbadac i wiedzieć jaki ma Pani problem, radze poszukac innego fachowca moze nie koniecznie w Warszawie i okolicy, budynki to nie wszystko.błagam prosze nie dac zrobic sobie krzywdy.

Facet jest kompetentny ale każe na siebie czekać. Godzina w poczekalni i 15 minut w gabinecie. Bez słowa przepraszam. Zlecił badania za 2500 zł. Badania trzeba wykonać u nich i tylko u nich. Podejście biznesowe. Raczej miły ale z naciskiem na raczej. Mimo problemów ze stawami poszukam w Warszawie innego lekarza.

Pod każdym względem suuuuppppeeeerrr, przez Pana dr Roberta Śmigielskiego byłem operowany w Carolina Medical Center 3x, tj: lewy st. kolanowy, oraz oraz dwa stawy barkowe w odstępach dwu-letnich. Jestem bardzo zadowolony, funkcjonuję jak za dawnych lat, i choć w CMC "parę złotych" pozostawiłem to nie wyobrażam sobie, by poddać się takim zabiegom w innej placówce. Życzę, by każda klinika miała takie wyniki. Panie dr Robercie Śmigielski, serdecznie dziękuję - JP.

Panie dr Robercie Śmigielski, serdecznie dziękuję - JP.

lekarz, ktory bardziej moze zaszkodzic niz pomoc!!!! i to za konkretnie wysokie honorarium. nie dostepny dla pacjentow pooperacyjnych nawet przez 2 miesiace od wykonanego zabiegu. 3 wykonane zabiegi w Carolina Medical Center bez pozytywnego efektu. zdecydowanie NIE POLECAM!

Żart.Lekarz wysłał mnie na dodatkowe prześwietlenie- po 2 h czekania wróciłem- okazało się, że zrobili nie takie jak chciał (takie już miałem)- i kazał zrobić kolejne (za dodatkową opłatą). w końcu nie udało mi się umówić na dodatkową wizytę kontrolną bo doktor nie był dostępny przez "wiele kolejnych tygodni". żart- kupe pieniędzy wydane w Carolina i olewka pacjenta

Bardzo dobry specjalista. Miły sympatyczny i kompetentny przede wszystkim.

Bardzo dobry specjalista. Miły sympatyczny i kompetentny przede wszystkim.

Żart. Doktorek ma się za Boga. Nie szanuje ani pacjentów a tym bardziej ich czasu. Zapłaciłem za wizytę u jego asystenta 350 pln (bo taki system). Ten wysłał mnie na badania za 2000pln i kazał na CITO zapisać się na wizytę. I tak było w 3 dni zrobiłem badania i za tydzień miałem umówioną wizytę. Wizyta została odwołana i panie z recepcji powiedziały, że doktor chory i jak wróci to umówią ponownie. I co? Mijają 2 tygodnie i p. Doktor nie mam czasu..... Innych przyjmuje a tych co zapłacili nie...I nikt nie wie kiedy przyjmie. Super.

Słyszałam że jest dobrym specjalistą, jednak nie specjalnie był w stanie poświecić choćby kilku minut swojego cennego czasu, szczególnie już po operacji. Przed zabiegiem kilkukrotne przekładanie wizyt, spóźnienia (nie umawiajcie się z nim na pierwszą wizytę !!!). Generalnie można się poczuć jak w 'komunie' płacąc oczywiście spore pieniądze. Na szczęście zabieg się udał choć doktor też sie spóźnił

Na szczęście zabieg się udał choć doktor też sie spóźnił