Robert Śmigielski

Zdecydowanie nie polecam, wypuścił moja mame ze złamana miednica do domu i kazał jej chodzić. Po interwencji zgineła historia choroby. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Dr Smigielski operowal mnie 6 razy (barki, kolana , achilles, dlon ) )Dzieki niemu po operacjach wszystko dzialalo jak nalezy i moglam wrocic do wyczynowego sportu. Wybitny fachowiec ktory caly czas sie rozwija i tego samego wymaga od wspolpracownikow. Na wizyte trzeba poczekac i czesto sa opoznienia, ale gdy ktos ma skomplikowana kontuzje i chce miec pewnosc ze wroci do sportu to warto !

Wybitny specjalista i wspaniały człowiek

Wybitny specjalista i wspaniały człowiek

Urotawal mi kolano. Polecam do najtrudniejszych przypadkow. Wszystko dokladnie tlumaczy, uczciwie opowiada o mozliwych problemach, przyjezdzaja do niego pacjenci z calego swiata! bardzo polecam, a sama klinika Carolina Medical Center najwyzszy swiatowy standard!

Bardzo polecam. Miałam rekonstruowany mięsień, doktor podjął się bardzo trudnego zabiegu. Rehabilitacja trwała około roku, ale nie żałuję.Przed zabiegiem byłam załamana, teraz chce mi się żyć na nowo. Wracam do zdrowia i sprawności fizycznej.

Miałem dwie operacje - na bark / jedna z pierwszych w Polsce/ i kolano / więzadła krzyżowe przednie i tylne /.Przeszedłem wszystkie procedury przedoperacyjne i pooperacyjne łącznie z rehabilitacją / w sumie 8 miesięcy /. Polecam w najtrudniejszych przypadkach ortopeczno -traumatologicznych. Wybitny specjalista na skalę europejską

Znam lepszych ortopedów. Nie sympatyczny i nie ma czasu dla chorego

Znam lepszych ortopedów. Nie sympatyczny i nie ma czasu dla chorego

Olał mnie zupełnie, najpierw przekładał termin wizyty, dając tylko jedną możliwość do wyboru. Pojechałem na drugi koniec miasta na 20-tą, tak jak byłem umówiony, po czym zadzwonił na recepcję i stwierdził, że może przyjedzie za kolejne 40 minut, jak dobrze pójdzie. Brak szacunku dla pacjenta, który jest jego klientem

Brak szacunku dla pacjenta, który jest jego klientem

Bardzo dobry fachowiec, godny polecenia.

Bardzo dobry fachowiec, godny polecenia.

BARDZO WSPANIAŁY SPECJALISTA. BYŁAM OPEROWANA PRZEZ TEGO LEKARZA I TO ON URATOWAŁ MI NOGĘ