Polecam doktora. Skierował mnie na Polną na badania i moje oczekiwania spełnił w 100%. P O L E C A M !!!

NIE NIE NIE ZDECYDOWANIE NIE!!! Prywatnie miły,sympatyczny ale to pewnie dlatego ,że sie płaci!!! Gdy sie trafi do Pana doktora( już go tak nazwijmy ale koło doktora to ewentualnie może kiedyś tylko leżał!!!) na dyżur do szpitala na ul.Polną( najgorszy szpital jaki w życiu odwiedziłam) to już tak kolorowo nie jest ( prócz uśmiechu oczywiście ,który gości przez cały czas praktycznie na twarzy) w sumie to nic nie wie jak dojdzie co do czego i musi sie konsultować z innymi lekarzami bo sam nie jest pewien i można by tak pisać i pisać i pisać !!!!a przy innych lekarzach to robi sie tak malutki i sie nie odzywa kompletnie nic nawet przy swojej pacjentce która powinien wspierać bo zna ja troszkę lepiej i dłużej leczy zero ,nic cisza kompletna. Także stwierdzam ,ze nie warto u Pana doktorka sie leczyć bo nic dobrego z tego i tak nie wyniknie! Wiem po sobie i odradzam.

Miałam robione przez doktora badanie HSG. Trwało krótko i wbrew tego co czytałam o tym zabiegu w internecie nie bolało!

Polecam doktora. Jest miły, kompetentny i delikatny. Lubi rozmawiać z pacjentem.

Doktor prowadził moją ciążę. Właśnie urodziłam! POLECAM doktora!!!

Doktor prowadził moją ciążę. Właśnie urodziłam! POLECAM doktora!!!

Polecam Pana doktora. Jest kompetentny, miły, rzeczowy i sympatyczny. Ma możliwość skierowania i wykonania badań w szpitalu na Polnej.

Bardzo dobry doktor. Usunoł mi guz jajnika. Bardzo dziękuję.

Bardzo dobry doktor. Usunoł mi guz jajnika. Bardzo dziękuję.

Bardzo dobry doktor, miły, uprzejmy. Opiekował się mną w czasie ciąży. Polecam pana doktora.

Czy ktoś może napisać gdzie przyjmuje dr Stanek?

Czy ktoś może napisać gdzie przyjmuje dr Stanek?

Pan doktor był bardzo miły, delikatny. Wykonał mi badanie USG, zaproponował cytologię. Wyjaśnił wyniki badań. Ma czas na rozmowę z pacjentem! POLECAM