lekarz Robert Szymanek

Ortopeda, Traumatolog

2,9

To były chyba najszybciej zarobione pieniądze przez Pana doktora w karierze - wizyta trwała 3 minuty, lekarz stwierdził że na zdjęciach nic nie widać, podczas gdy lekarz opisujący po dokładnych oględzinach wychwycił problem w odcinku piersiowym kręgosłupa. Raczej nie polecam.

Najlepszy lekarz z dziedziny ortopedii :) Stara się pomóc w schorzeniach dzieci najmniej inwazyjnymi metodami. Jest dokładny, wszystko wyjaśnia rodzicom,6-letni syn jest profilaktycznie kontrolowany raz w roku-kręgosłup i wyleczone już płaskostopie. Polecam :)

Doktor najlepszy z najlepszych, bardzo profesjonalny, bardzo spokojny i dokładny.

Pan Doktor jest świetnym specjalistą i uprzejmym człowiekiem. Byłam u niego z trzymiesięczną córeczką i nie tylko dokładnie zbadał jej stawy biodrowe, ale pokazał na czym dokładnie wygląda profilaktyka - jak pieluchować, jak nosić i jak układać na brzuszku. Zdecydowanie polecam!

Dr. Szymanek jest świetnym specjalistą w swoim fachu. Postawił szybka diagnozę. Genialny człowiek i bardzo odpowiedzialny. Ceniony jako ortopea dziecięcy ale nie tylko!!!!

Fantastyczny specjalista!!! Dr Szymanek błyskawicznie postawił diagnozę, podczas gdy inni lekarze przez miesiąc nie zorientowali się co dolega dziecku. Poza tym Pan Szymanek interesował się córką podczas jej hospitalizacji często ją odwiedzając i pytając o samopoczucie.

wspanialy ortopeda dzieciecy.polecam

wspanialy ortopeda dzieciecy.polecam

Wspaniały i naprawde bardzo dobry ortopeda dzieciecy.Moja córka urodzila sie z wada wrodzona stopy(stopa końsko-szpotawa).Z polecenia paru znajomych na pierwsza wizyte do pana doktora wybralismy sie prywatnie noi on nas uswiadomil dopiero jaka to jest ciezka wada i ze dlugo ja sie leczy.sam nam zaproponowal wizyty w przychodni przyszpitalnej na ul kopernika 43 gdzie pracowal i wszystkie wizyty pokrywal NFZ.Mala od urodzenia miala zakladany na nóżke gips który był zmieniany najpierw co tydzień potem co 2 tygodnie i jak skończyła 6 miesięcy byla operowana w szpitalu na ulicy kopernika 43.operacje przeprowadzał doktor Robert Szymanek i doktor Wojciech Wichłacz-równiez bardzo dobry lekarz.Jeszcze niedawno obaj panowie przyjmowali w przychodni przyszpitalnej na ulicy kopernika 43 i wizyte pokrywał NFZ.teraz przyjmuja w centrum medycznym damiana przy ulicy foksal i przy ulicy wałbrzyska 46.Z czystym sumieniem moge polecic obydwu lekarzy,poniewaz naprawde zapewniaja fachową opieke sa cierpilwi poswiecaja pacjentowi dużo czasu,tłumacza dokladnie rodzicom metodę leczenia co sie teraz w tych czasach rzadko zdarza.