Robert Warnecki

Ortodonta

Brak kompetencji,naciagacz,nie przyjmuje w fartuchu ani przebraniu!!!zbyt lużne podejście do pacjenta.Nie daje rachunków ani paragonu !!!

nie polecam, nieprofesjonalne podejscie do pacjenta, co zaskakuje bo to przeciez byly prywatne wizyty. Nie udzielił mi podtsawowych informacji, np. nt kosztów leczenia i tego, ze klejenie aparatu odbywa się w OPOLU!!!

Pierwsze wrażenie OK oznajmił, że jest z moimi zębami jest nawet nie tak źle, a będzie Bosko więc uwierzyłam :)W tej chwili nie do końca jestem zachwycona ponieważ zaproponował ściągnięcie aparatu mimo moich uwag...liczę, że moje zęby za tyle kasy będą wyglądały tak jak obiecał bo póki co za te pieniądze są na 3+ w skali do 6 :/

Do dr Warneckiego wybrałam się z powodu niekompetencji i niewywiązania się w z obowiązków poprzedniej ortodontki. Doktor przyjął mnie bez problemu, miałam jedynie zdjąć aparat ale namówił mnie do dalszego leczenia i korekty zaistniałych wad. Nie żałuję, bo wystarczył NIECAŁY (!) miesiąc by skorygować wady, z którymi chodziłam przez bite 3 lata, spowodowane przez poprzednią ortodontkę. Odpowiedział na wszystkie pytania, wyjaśnił wszystko i postawił sprawę jasno, nie mydląc oczu. Jeszcze nie zakończyłam leczenia, ponieważ dopiero na następnej wizycie okaże się, czy ściagamy aparat, czy nie, stąd trudno jest mi ocenić, czy spełnił w pełni moje oczekiwania. ale jak na razie zapowiada się na to, że tak. Wiem, że w najbliższym czasie będę musiała (ponownie) leczyć dolną szczękę, i wiem na pewno, że u dr Warneckiego. Naprawdę, jak na razie, to gorąco polecam !!

Kilka lat temu miałem kontakt z tym lekarzem - wzbudzał zaufanie. Obecnie nie. Nie zajumuje się pacjentem a kolerzankami po fachu. Ignoruje pacjenta, jest ordynarny i niemiły. Nie skorzystam więcej z jego pomocy. NIE POLECAM !

Chciałbym zapytać ile kosztuje aparat stały najzwyklejszy z kolorowymi gumeczkami na lekko wadę zgryzu i ile kosztują wizyty???? Proszę o odp.

pan Warnecki jest świetnym lekarzem, zabawny, miły, zapomina się przy nim o bolących zębach ;) ma też świetne asystentki, naprawdę polecam! atmosfera w gabinecie jest naprawdę świetna, potrafią się obejść zarówno z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. PS doktor ma bardzo zabawne krawaty i dobrze śpiewa ;D

PS doktor ma bardzo zabawne krawaty i dobrze śpiewa ;D

Bardzo miły lekarz ma super podejscie do dzieci chętnie idą do niego.zaraz na pierwszej wizycie wziął wycisk n a aparat. polecam tego lekarza

polecam tego lekarza

Po odwiedzeniu wielu ortodontów w moim mieście stwierdzam, że dr Warnecki jest najlepszym lekarzem ortodontą w Kędzierzynie-Koźlu. Za wizytę trzeba zapłacić do 120 zł w zależności od wykonywanych czynności. Za poradę i wyciski nie bierze pieniędzy. Ponadto jest bardzo miły, sympatyczny, zawsze uśmiechnięty i zna się na rzeczy, przez co ma dużo klientów. Poleciła mi go moja znajoma, która uwcześnie chodziła do dr Stępień ale zrezygnowała z leczenia u pani dr. Podsumowując mogę śmialo powiedzieć, iż miałam szczęście, że trafiłam właśnie na tego ortodontę. Jeszcze raz polecam!

naciągacz skasował 50 za zajrzenie dziecku do buzi zaproponował termin wykonania aparatu za pół roku!!! wcześniej za dodatkową opłatą.