lekarz Roman Adamowski

1,9
1,8
1,7

Bardzo arogancki hamski człowiek. Pan doktor nie zauważył że czasy i medycyna się zmieniła. Mam wielkie obawy czy doktor posiada kompetencje na miarę XXI. Po wyjściu z gabinetu mam silne wrażenie, że zmarnowano mój czas i pieniądze.

1/5 to zbyt wysoka ocena na tego konowała... nieuprzejmy, niechętny do pacjenta, na wizycie miałem wrażenie że mu przeszkadzam... po wizycie poszukałem informacji na temat mojego schorzenia i cały internet huczy o możliwości leczenia płaskostopia u dorosłych, ten facet jednak twierdzi że nic się nie da zrobić... dramat !

W życiu nie spotkałam tak niemiłego i niekompetentnego lekarza! przyszłam do niego po pomoc a jedyne co uzyskalam to krytyka mojego stanu zdrowia oraz obraza za niekompetencje poprzedniego lekarza (jakby to była moja wina) Przez całą wizytę lekarz na mnie się darl - z gabinetu wyszłam ze łzami w oczach! Nikt nie zasługuje na takie traktowanie! Poza tym klasa i kultura która pokazał robiąc sobie kawę i zajadajac ciasto drożdżowe, które przyniosła jego Pani Pielęgniarka to już inna kwestia. Tacy lekarze nie powinni mieć prawa do wykonania zawodu. Jestem zawiedziona.

Dziś byłam u doktora pierwszy raz.Pacjenci są rejestrowani co 5 minut.Nie był specjalnie uprzejmy ale zadał wszystkie /moim zdaniem /pytania i spojrzał na poprzednie opisy kolegów.Obejrzał rtg,pokazał mi i wytłumaczył co wygląda nieprawidłowo.Mam bóle kręgosłupa i różne powikłania od 9-ciu lat.Do tej pory nie mam diagnozy,nigdy nie mogłam się doprosić skierowania na rezonans komputerowy.Byłam w szoku,ponieważ pan doktor wyraził swoje opinie o kolegach po fachu,które pokrywały się z moimi.Zbadał mi plecy i wykonał normalne badanie naprężenia mięśni...Dostałam skierowanie na rezonans i receptę na leki.Dodam,że leczę się już 9 lat u tak zwanych "sław",również za pieniądze i niejednokrotnie po wyjściu z ich gabinetów czułam się jak bezmózgi tuman.W moim przypadku,po pierwszej wizycie,mogę spokojnie iść do tego lekarza na kolejną.

NIE POLECAM TEGO LEKARZA NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI PO PROSTU KONOWAŁ

NIE POLECAM TEGO LEKARZA NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI PO PROSTU KONOWAŁ

Polecam! Lekarz uprzejmy i sympatyczny,dokładnie wyjaśnił na czym polega schorzenie.

Polecam!
Lekarz uprzejmy i sympatyczny,dokładnie wyjaśnił na czym polega schorzenie.

Straszny lekarz, nikomu nie polecam. Szybko można się dostać do niego na wizytę bo nie ma zainteresowania, ale wolę czekać rok czy kilka lat do innego lekarza niż pójść do niego. Bardzo niemiły. A na kolano, dał ulotkę co kupić i jeść, by było dobrze, a na ulotce glukozamina, która nie ma wcale udowodnionego działania.

KONOWAŁ KONOWAŁ I JESZCZE RAZ KONOWAŁ NIE LEKARZ, ZDECYDOWANIE NIE POLECAM WCISKA LUDZIOM SPRZĘT ORTOPEDYCZNY KTÓRY TYLKO SZKODZI!!!!!!! PO ŻEBY KTOŚ ZAROBIŁ.

Brak słów!!! Taki człowiek nie powinien pracować w tym zawodzie! To jak mnie potraktował tego sie nie da opisać! Wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach!! Wogóle nie raczył mnie zbadać, choć na zdjęciach rtg miałam pęknięty trzon kręgosłupa!!! Od tej pory gdy płacę comiesięczną składkę ZUS, zastanawiam sie na co idą te pieniądze, jak na takich "szanownych starszych panów doktorów" to ja dziękuje i uciekam z tego "pięknego" kraju!!!