lekarz Roman Adamowski

1,9
1,8
1,7

Bardzo nieuprzejmy i gburowaty. Nie był zainteresowany pacjentem tylko swoja gazetą. Mniemam, że ma problemy z kontrolowaniem zachowania, ponieważ na proste pytanie dotyczące operacji, która mnie czeka zaczął wrzeszczeć, że dowiem się jak pójdę do szpitala. Asystująca mu pielęgniarka była co najmniej zalękniona. Podziękowałam za wizytę i powiedziałam, że w sieci znajdują się bardzo negatywne opinie na temat owego dr i chętnie się pod nimi podpiszę, a pani pielęgniarce współczuję takich warunków pracy- zdziwił się. Zdecydowanie odradzam wizyt u dr A., ponieważ i tak trzeba iść później do innego lekarza.

Burak, burak i jeszcze raz burak! Niemiły! Ludzi traktuje jak śmieci! Zdecydowanie nie polecam!

poświęcił mi odpowiednio dużo czasu i uwagi, odpowiedział na wszystkie moje pytania, no i przede wszystkim wyleczył moje kolano. bardzo dziękuję!!!!

Wizyta była króciótka, lekarz krzyczał na mnie, nie chciał wysłuchać moich argumentów, czułam się jak śmieć.

Poświęcając pacjentowi 60 sekund, nie zaglądając w historię choroby i nie biorąc pod uwagę przyniesionych zdjęć rtg, wystawia zaświadczenie które przekreśla szansę na podjęcie pracy przez pacjenta - po czym rozkłada gazetę dając tym samym do zrozumienia, że czas spadać - poświadcza tylko, że R.A. minął się z powołaniem i niepotrzebnie zajmuje miejsce, które mógł objąć ktoś bardziej zaangażowany w swoją pracę i zdrowie społeczeństwa. Bardzo mnie zawiódł!