Lekarz, jak również cała klinika jak najbardziej godna polecenia. Miałem bardzo trudny przypadek do wyleczenia, gdzie każdy lekarz dentysta mówił, że się tego nie podejmie, bo nie ma pomysłu jak i co z tym zrobić dalej. W klinice Romana Borczyka jestem już leczony pół roku, ale sukcesywnie do przodu. Nie wiem co ludzie wypisują za bzdety o naczelnej izbie lekarskiej - chyba, że nie szukaliście tego nawet? Roman Sylwester Borczyk Nr prawa wykonywania zawodu 4719333 Nr seryjny dok. uprawniającego AC 028694 Lekarz wykonujący zawód (bez ograniczeń) Członek Śląskiej Izby Lekarskiej ...

Roman Sylwester
Borczyk
Nr prawa wykonywania zawodu 4719333
Nr seryjny dok. uprawniającego AC 028694
Lekarz wykonujący zawód (bez ograniczeń)
Członek Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach
Numer rejestru 55-11-4719333
Specjalizacje
Chirurgia stomatologiczna st. I (1992-11-12, Urząd Wojewódzki w Katowicach)

Więc nie wiem co to za głupie pieprzenie.

Podczas wakacyjnego pobytu na Mazurach doznałam urazu jednego z przednich zębów. Na szczęście wiedziałam do kogo się zwrócić. Na ulicy Czajek w Katowicach poszłam razem z dzieckiem - Madzia przy okazji i zajęli się nią w Dentolandii (przegląd).. Ja byłam u doktora Romana Borczyka. Widać, że się w tym specjalizują, bo widać efekty. Polecam!

Według mnie personel to nie tylko profesjonaliści w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim PRZEMIŁE i ZORIENTOWANE NA KLIENTA osoby. Aż chce się przychodzić :) Profesjonalna obsługa, najlepsze sprzęty i materiały - a do tego ta pyszna kawa! :)

Bardzo profesjonalne badania przed jakąkolwiek decyzją o leczeniu czy usunięciu zęba. Nie wyrywają wszystkiego co się da, a przedstawiają informacje zrozumiałą dla Pacjenta o stanie zębów. Miałam bardzo zepsute zęby, ale uratowali co się dało. Brawo!

wow wow! to była już kolejna z rzędu wizyta w klinice z problemami zębów. Leczenie kanałowe PROFESKA! Nawet nie bolało, bo było znieczulenie. Naprawdę serdecznie polecam! O wszystkim najpierw poczytałam na http://www.borczyk.pl

Wysoko oceniam usługi świadczone w klinice doktora borczyka. Leczenie kanałowe, które u innych trwało miesiącami i bez skutku, zostało wykonane w katowicach w ciągu 3 wizyt. Polecam serdecznie!

wedlug mnie klinika bardzo sie rozwinęła w ciągu 2 lat, bo wprowadzili wiele najnowoczesniejszych metod, mają świetnie wyposazoną zgosnie z normami UE pracownie RTG. Oczywiscie wiele osób stwierdza, ze ceny są wysokie - jednak trzeba pamiętac o tym, że ta kliniika ma bardzo drogi i nowoczesny sprzęt, co przekłada sie na ceny usług. Wg mnie warto sie tam leczyć.

Pamiętam klinikę jeszcze lata temu - teraz znowu byłam na wizycie i od razu zauważyłam ogroooooomny rozwój i inwestycje. Rośnijcie dalej!

niezwykle kompetentny i profesjonalny lekarz, bardzo go cenie za to, że ciągle doskonali swoje umiejętnosci, wprowadza do kliniki nowości żeby pacjentom oferowac jak najlepsze leczenie. Bardzo polecam, warto u nich leczyć ząbki, dają gwarancję na zabiegi.

W klinice doktora Borczyka dają gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niepowodzenia. Na leczenie kanałowe nieograniczoną a na pozostałe leczenie 5 lat. Diagnostyka próchnicy laserem i leczenie laserem pod mikroskopem pozwala na uniknięcie pomyłek.

Na leczenie kanałowe nieograniczoną a na pozostałe leczenie 5 lat.