wedlug mnie klinika bardzo sie rozwinęła w ciągu 2 lat, bo wprowadzili wiele najnowoczesniejszych metod, mają świetnie wyposazoną zgosnie z normami UE pracownie RTG. Oczywiscie wiele osób stwierdza, ze ceny są wysokie - jednak trzeba pamiętac o tym, że ta kliniika ma bardzo drogi i nowoczesny sprzęt, co przekłada sie na ceny usług. Wg mnie warto sie tam leczyć.

W klinice doktora Borczyka dają gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niepowodzenia. Na leczenie kanałowe nieograniczoną a na pozostałe leczenie 5 lat. Diagnostyka próchnicy laserem i leczenie laserem pod mikroskopem pozwala na uniknięcie pomyłek.

Na leczenie kanałowe nieograniczoną a na pozostałe leczenie 5 lat.

W klinice wydałem 9.000 zł na leczenie, kolejny koszt leczenia miał wynosić 14.000 zł, kiedy już się zdecydowałem okazało się że na próżno wydałem 9.000 zł i zęby trzeba usunąć, paranoja, naciągacze, ceny z kosmosu, nie polecam

Wreszcie zrozumialam dlaczego bez przerwy spedzam czas u dentysty. Dokładne tłumaczenie problemu i zrozumienie co czuje. Dlaczego tak pozno tu trafilam.

Wreszcie zrozumialam dlaczego bez przerwy spedzam czas u dentysty.
Dokładne tłumaczenie problemu i zrozumienie co czuje.
Dlaczego tak pozno tu trafilam.

Zecydowanie nie polecam tej kliniki...strata pieniedzy,nie kompetentny zespol tzw, lekarzy;((((

Nie jestem zbyt zadowolona , dużo pięknych słów i miłej konwersacjii, ale mało treści i braku zapewnienia gwarancji co do zaplanowanych usług.

Wielka picomania w otoczce absurdu ,pan Borczyk nie skończył stomatologii,wydmuchana reklama, czemu za to nie wezmą się izby lekarskie?????

Pan Roman Borczyk jest świetnym lekarzem i nie tylko on jak jego cały skład lekarzy. Dzięki niemu teraz mam zdrowe zęby , i mogę wszystko jeść co twarde . LEKARZ I KLINIKA NAPRAWDE GODNA POLECENIA.

Moim zdaniem jest specialistą w swoim zawodzie robi to co kocha jest potrzebny w tych czasach aby pomagać nam wszystkim. Takich ludzi z taką wiedzą powinno być jak najwięcej, niewarzne jakie są ceny ale teraz nie ma nic za darmo jeśli nie zapłacisz to się nie dowiesz mnie się to podoba za wszystko trzeba placić słono.WIDAĆ ŻE JEST BARDZO DOBRYM CZŁOWIEKIEM..R.B..

Implant założony rzeczywiście bez bólu, ale wypadł ząb założony na ten wszczep jest strasznie brzydki i nie przypomina własnego, wiele razy był niby poprawiany,ale bez skutku. I tak sie nie uśmiecham. Zapłacone, odfajkowane, następny proszę. Lekarze wyręczają się pielęgniarkami a sami wiecznie w biegu.