dr n. med. Roman Sobolewski

Dr Roman Sobolewski to ortopeda godny polecenia. Fachowa, trafna diagnoza i solidna opieka- to bardzo ważne dla osób młodych aktywnie uprawiających sport. Mogę z czystym sumieniem polecić Go wszystkim

Świetny specjalista. Operował rękę mojej córki. Można zaufać jego kompetencjom w 100% . Dziękujemy i polecamy !!!

Przemiły, przesympatyczny, uroczy, skromny, a przede wszystkim wspaniały człowiek i lekarz-fachowiec. Spokojny, rzeczowy, genialnie wykonał artroskopię kolana, nie mam żadnych powikłań, już kilka dni po zabiegu miałam pełny zakres ruchowy kolana, goi się wyśmienicie.

Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana doktora. Chodzę co Centrum Diagnostyki Medix. Bardzo mile i życzliwie wszystko wyjaśnił mi przed zabiegiem. Takiego spokojnego i wyrozumiałego lekarza dawno nie spotkałam. Polecam każdemu kto ma problemy ortopedyczne.