dr n. med. Roman Sobolewski

Dzięki doktorowi Romanowi Sobolewskiemu mogłem wrócić do uprawianej dyscypliny po ciężkiej kontuzji. Świetny specjalista! Polecam - Zbyszek

Bardzo dobry lekarz, doktor Roman Sobolewski z Wrocławskiego Medixu jest niezwykle kompetentny, pomocny, wysłucha pacjenta i dobrze dobierze leki, polecam z całego serca

Serdecznie dziękuję doktorowi Sobolewskiemu za serdeczność i profesjonalną opiekę medyczną-Marek z Opola

Jestem pod wrażeniem nie spodziewałem się tak szybkiego powrotu do zdrowia ale widzę że pan doktor poradzi sobie z każdym problemem dziękuje panu za wszystko - Arek Z.

Doktor Roman Sobolewski jest bardzo profesjonalnym specjalistą. Serdecznie polecam, oby więcej takich wizyt i lekarzy.

TO WZÓR PROFESJONALIZMU I DOKŁADNOŚCI. PACJENTA TRAKTUJE PODMIOTOWO. LECZY MOJE STAWY BIODROWE. EFEKTY SĄ JUŻ ZADOWALAJĄCE. DIAGNOZY PANA DOKTORA SŁYNĄ Z DOKŁADNOŚCI I TRAFNOŚCI. WSZYSTKIM POLECAM MOJEGO PANA DOKTORA :)

MIAŁEM JEŹDZIĆ NA WÓZKU A TU CHODZĘ CAŁKIEM DOBRZE. NIE MÓWIĘ ŻE CUDOTWÓRCA ALE RZETELNY I DOBRY FACHOWIEC - TAK PO PROSTU !!!

Świetny lekarz. Rozmawia z pacjentem. Moim zdaniem kontakt z cierpiącym pacjentem jest bardzo ważny,ale wielu lekarzy to lekceważy. Oczywiście jest też dokłdny i nie lekceważy żadnego bólu i objawu.

lekarz który posiada wielka wiedzę i serce, trafiłem do doktora z urazem kolana. Po dwumiesięcznym leczeniu i rehabilitacji moje kolano zostało doprowadzone do normalnego funkcjonowania. Bardzo polecam lekarza na pewno pomoże a nie zaszkodzi

DR SOBOLEWSKI TO PRAWDZIWY FACHOWIEC I BARDZO SKUTECZNY W WALCE Z BÓLEM. EMPATYCZNY, SOLIDNY. POLECAM