dr n. med. Roman Sobolewski

Bardzo dobry lekarz, umiejętny chirurg i szalenie mądry człowiek. Godny polecenia. Konkretny i dokładny w pracy .Budzi zaufanie .

Wspaniały człowiek, bardzo dobry fachowiec. Jest w Nim bardzo dużo dobroci i zrozumienia dla pacjentów. Polecam!

Dr Sobolewski to najlepszy lekarz ortopeda,sprawdziłam to na sobie. Od roku leczę sie u doktora i jestem bardzo zadowolona i szczęsliwa że udalo mi się znalezc takiego doktora.

Serdecznie polecam wszystkim doktora Sobolewskiego. Byłam u Pana dr na konsultacjach w sprawie mojego złamania. Pan doktor bardzo mi pomógł. Teraz moja noga jest zdrowa i po złamaniu nie ma śladu. Polecam Agata

Zawsze kompetentny, kulturalny, zawsze doradzi, pokieruje do innych lekarzy specjalistów którzy nie zbywają. Dziękuje za wszystko.

Lekarz o wysokiej kulturze, o bardzo dobrym kontakcie z pacjentami i co najważniejsze skuteczny. Mogę z czystym sumieniem go polecić ;) tylko szkoda że terminy długie .

Jestem pacjentem Pana doktora i z czystym sumieniem powiem że to najlepszy specjalista jaki mi się zdarzył. A mam porównanie bo byłem już u wielu z moim łokciem. Polecam

Doktor Roman jest super człowiekiem lekarzem i specjalistą. To bardzo dobry lekarz ortopeda, na którego trafiłam 2 lata temu. Dzięki niemu mogę chodzić bez bóli w biodrze. Polecam!!

Wspaniały szlachetny człowiek, znakomity chirurg ortopeda. Ogromna wdzięczność i uznanie dla Pana - Panie doktorze.

Pan Dr Roman Sobolewski operował mi rękę. Inni nie chcieli się podjąć leczenia , a on jako jedyny dał mi nadzieję . Wspaniały lekarz i wielki fachowiec. Polecam wszystkim.