dr n. med. Roman Sobolewski

Wizyta przyjemna i konkretna. Dziecko traktowane było jak pacjent a nie pomijane w rozmowie lekarz-rodzic.

Bardzo dobry lekarz , wnikliwy, cierpliwy warto mu zaufać. Gorąco polecam Pana Doktora Sobolewskiego

Świetny fachowiec!Dzięki niemu chodzę normalnie. Jako jedyny podjął się przeprowadzenia bardzo trudnego zabiegu. Wspaniały lekarz!

BARDO DOBRY LEKARZ. CHODZĘ DO NIEGO I NIE ZAWIODŁAM SIĘ. BARDZO JEST RZECZOWY I FACHOWY. WSZYSTKO WYRAŹNIE TŁUMACZY, JAK LAIKOWI. JEST O.K.

Naprawdę świetny lekarz - polecam z całego serca. No i przede wszystkim jest uczciwy. Wizyta nie kosztuje dużo. Badania na miejscu

Moim zdaniem świetny ortopeda, ma wysoką skuteczność w leczeniu urazów, nowoczesny sprzęt w Medixie. Poza doktorem pracuje tam również paru innych świetnych ortopedów godnych polecenia.

Sobolewski to bardzo dobry lekarz polecam jak najbardziej bardzo dokładnie zajmuje sie pacjentem!! Ewa M.

B. dobry chirurg ortopeda, takiego szukałyśmy. Jest konkretny i jeśli coś niepokojącego zauważy to mówi to spokojnie żeby nie wystraszyć pacjenta. Jest uprzejmy. Chodzimy do niego z mamą- nareszcie dobrze trafiłyśmy. !!!!!!!!!

Jestem zachwycona troską, uprzejmością i podejściem do pacjenta. Tak bardzo się bałam, a tu proszę dr wszystko mi wytłumaczył, pokazywał igiełkę i od razu się zgodziłam na zabieg. To było niesamowite i naprawdę nic nie bolało tak jak dr mnie zapewniał, jestem pod wielkim wrażeniem, że istnieje taki lekarz, wszystkim polecam, nie zastanawiajcie się, tylko wybierzcie dr Sobolewskiego, czuję się teraz świetnie a sąsiedzi nie mogą wprost uwierzyć ,że było tak super, a jednak można!!! Wszystkim polecam. Dodam jeszcze, iż mówiono mi, że tylko operacja usunie mi cystę pod kolanem, a dr był innego zdania i za to jestem mu wdzięczna, naprawdę mu zaufałam i dalej będę ufać, także tylko dr Sobolewski, jest genialny!!!!!

Doktor wykazuje troskę i zainteresowanie każdym pojedynczym przypadkiem. Jestem zadowolony z przebiegu leczenia. POLECAM Doktora Romana Sobolewskiego!- Antoni