dr n. med. Roman Sobolewski

Lekarz, który poświęca dużo czasu na zbadanie, a nie jak niektórzy ortopedzi popatrzą tylko i już. Kulturalny, sympatyczny ale i rzeczowy, na 100 % z dużą wiedzą.

Pan doktor pomógł mi kiedy miałam kłopoty z nadgarstkiem, zdiagnozował zespół cieśni nadgarstka. Dzięki niemu obyło się bez operacji za co jestem mu bardzo bardzo wdzięczna.

DZIĘKI DOKTOROWI ROMANOWI SOBOLEWSKIEMU JUŻ ZAPOMNIAŁAM ŻE KIEDYŚ MIAŁAM PROBLEMY Z KOLANEM. DOKTOR TO PROFESJONALISTA Z OGROMNYM DOŚWIADCZENIEM. JEST PO PROSTU WSPANIAŁY.

Kilka razy miałam przyjemność być pacjentką doktora Romana Sobolewskiego. Pan Doktor to wspaniały człowiek,prawdziwy lekarz z powołania o czym świadczą długie kolejki do jego gabinetu. Szczerze polecam,nigdy się nie zawiodłam. Dagmara

Bardzo kontaktowy i sympatyczny. Nie mogę wystawić mu innej oceny jak tylko bardzo dobra a i to wydaje mi się być za mało po tym jak szybko doprowadził do sprawności moją nogę. Polecam!!!!

Bardzo dobry specjalista,dzięki zaangażowaniu Pana doktora nastąpiła poprawa wady postawy u mojego dziecka.Polecam.

bardzo dobry lekarz, miałam robiony zespół cieśni nadgarstka w prawej ręce. Prawdą jest , że fachowiec super. Polecam

Od dłuższego czasu jest moim ortopedą. Takiego lekarza nie za często można spotkać. Jako Jego pacjent mogę powiedzieć, że dba o moje zdrowie i nogi wspaniale. Wspaniały lekarz.

Konkretny, fachowy, kontaktowy, w mojej ocenie każdy chirurg powinien być taki. A co najważniejsze skutecznie mnie zoperował.

Fantastyczny lekarz, ma podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych. Jasno i zarozumiale tłumaczy etapy leczenia, poświecą dużo czasu pacjentowi, nie zbywa go. Jest przy tym bardzo miły. Jak dla mnie wspaniały lekarz:)