dr n. med. Roman Szełemej

2,4
2,2
2,2
1,9

Absolutna tragedia. Arogancki cham. Sposób w jaki odnosi się do personelu żenujący. Wstyd mi było słuchać. Na oddziale nikt nic nie wie, dr Bajkacz i kilku młodych lekarz robią co mogą ale w trójke nie da rady ogarnąć całego oddział. Takiego bałaganu jak tam to jeszcze nie widziałam. Nigdy nie położę swojej rodziny w tym szpitalu. Atmosfera fatalna lekarze kłócą się między sobą przy pacjentach. Koszmar Jeżeli tak ma wyglądać dobre zarządzanie to wolę leżeć w mniej ładnym szpitalu za to pod opieką fachowego personelu.szpitalu za to

Jest solidnym, kompetentnym i konkretnym lekarzem, który do tego "postawił" szpital na Sokołowskiego na "nogi". Do tego dobet manager.

Mimo, że zostałem skierowany przez lekarz pierwszego kontaktu na oddział kardiologi Szełemej bez badania wyrzucił mnie z łóżka. Przez niego 3 tygodnie leżałem na innym odzziale i ledwo pozbierałem się e zdrowiem. Z niego żaden lekarz. Zadufany kanewał

szkoda słów trzeba to przeżyć, ale odradzam takich częstych wrażeń.

szkoda słów trzeba to przeżyć, ale odradzam takich częstych wrażeń.

Moja teściowa mimo ze jest zwolenniczka Wilda zdecydowanie chwali Szelemeja jako doktora. Na szczescie obce sa jej polityczne wojenki na gorze. Ocena jak najbardziej sprawiedliwa.

Lekarz nie poświęca pacjentowi zbyt dużo uwagi.Odradzam

Lekarz nie poświęca pacjentowi zbyt dużo uwagi.Odradzam

Lekarz super. Ale zaczynają się wybory więc jego opinia nagle dziwnie spada. Pozdrawiam.

Dobry fachowiec. Zna sie na rzeczy. Polecam innych.

Dobry fachowiec. Zna sie na rzeczy. Polecam innych.

OMIJAĆ Z DALEKA!!!! Nie polecam. Ani lekarz, ani prezydent. Karierowicz z chorą ambicją i wysoką samooceną.

zdecydowanie nie polecam tego gbura, zero kultury i uprzejmosci

zdecydowanie nie polecam tego gbura, zero kultury i uprzejmosci