dr n. med. Roman Szełemej

2,4
2,2
2,2
1,9

Podczas 5-cio dniowego pobytu w szpitalu na kardiologii nie poznałem ordynatora,bo nie brał udziału w żadnym obchodzie. Podczas kolejnego pobytu nie wykonał na zmianie mi zabiegu,gdyż w nocy nie interesował się leżącymi na oddziale pacjentami, rzekomo nagłe zdarzenia,a ja uważam,że dr Szełemej na dyżurze spał, a potem winą obarczył niewinną siostrę oddziałową

Podczas 5-cio dniowego pobytu w szpitalu na kardiologii nie
poznałem ordynatora,bo nie brał udziału w żadnym obchodzie.
Podczas kolejnego pobytu nie wykonał na zmianie mi zabiegu,gdyż
w nocy nie interesował się leżącymi na oddziale pacjentami,
rzekomo nagłe zdarzenia,a ja uważam,że dr Szełemej na dyżurze
spał, a potem winą obarczył niewinną siostrę oddziałową

Jest chamem, prostakiem, gburem który umie tylko poniewierać drugim człowiekiem. Liczą się dla niego tylko pieniądze. Zwalnia pracowników za pójście po śniadanie do sklepu. Zwalnia za kubek będący na dyżurce z kawą. Podczas zmiany 12 godzinnej jest dwa razy przerwa po 15 minut! Jest wulgarny do pracowników. Najbardziej pomiata pielęgniarkami. Osoby które ze względu na ciężkie choroby poszły na chwilowe zwolnienie lekarskie (chorba nowotworowa, operacja, dojście do normalnej formy żeby można było funkcjonować) są zwalniane. Nie można iść na chorobowe nawet jezeli jest się ciężko chorym ponieważ pan szełemej zwalnia. gbur cham prostak swinia dopuszczona do koryta.

zwykly zydowski pomiot ktory a pomyslec ze jego rodacy gnili w obozach a on traktuje ludzi jak w obozie prawdziwy essesman pomylil obozy

Są lekarze z powołania i lekarze którzy robią karierę po trupach. Pan Szełemej jest z tych drugich. Uważa się za człowieka który ratuję Wałbrzych i służbę zdrowia. Człowiek który nie traktuję swoich pracowników z należytym szacunkiem, również pacjentów nie zasługuję na takie poparcie polityczne, proponowałbym by odpowiednie służby zainteresowały się tym człowiekiem jak on traktuję pacjentów i ludzi mu podwładnych.Pan Szełemej czuje się bezkarnie bo ma wszędzie tzw.plecy i wie że jego karierze i polityce jaką prowadzi nikt mu nie zaszkodzi. Szkalowanie pracowników, zastraszanie , wulgarne zachowania podczas rozmów osobistych ...

Są lekarze z powołania i lekarze którzy robią karierę po trupach.
Pan Szełemej jest z tych drugich.
Uważa się za człowieka który ratuję Wałbrzych i służbę zdrowia.
Człowiek który nie traktuję swoich pracowników z należytym szacunkiem, również pacjentów nie zasługuję na takie poparcie polityczne, proponowałbym by odpowiednie służby zainteresowały się tym człowiekiem jak on traktuję pacjentów i ludzi mu podwładnych.Pan Szełemej czuje się bezkarnie bo ma wszędzie tzw.plecy i wie że jego karierze i polityce jaką prowadzi nikt mu nie zaszkodzi. Szkalowanie pracowników, zastraszanie , wulgarne zachowania podczas rozmów osobistych z pracownikami i ubliżanie to co umie najlepiej, oszczędzanie na pacjentach na racjach żywieniowych itp.
Jako kardiolog jest do niczego dlatego polecam omijać Wałbrzych i leczyć się we Wrocławiu.
Pan Szełemej nie ma szacunku do zwykłych ludzi, szanuje tylko tych co rządzą np.P.Kruczkowski.
Niech cała Polska pozna prawdę czytając te opinie, to nie jest już lekarz on zrobił siebie polityka z wyuczonym zawodem nie ma nic wspólnego. Lepiej niech odejdzie z Wałbrzycha i zasiądzie w Warszawie. Przez jego zarządzanie w szpitalu dużo dobrych specjalistów zmieniło zakład pracy i dzieje się tak nadal.

pielęgniarki dla dyrektora są jak gówna tak przynajmniej są traktowane nie może znieść tego że musiał dać podwyżki ciągłe zakazy nakazy wyciąganie konsekwencji niedługo zabroni oddychać traktowanie jak w obozie pracy wszyscy wiemy że lekarz bez pielęgniarki nie istnieje ale dla p. dyrektora to my nie istniejemy żadnego szacunku a taki to piękny zawód ale odechciewa się pracy jak dzień w dzień się słyszy co nam wolno a czego nie kiedyś tego nie było szpitale funkcjonowały pacjenci i personel byli zadowoleni pacjenci nie narzekali tak jak teraz tylko chwalenie się ...

traktowanie jak w obozie pracy wszyscy wiemy że lekarz bez pielęgniarki nie istnieje ale dla p. dyrektora to my nie istniejemy żadnego szacunku a taki to piękny zawód ale odechciewa się pracy jak dzień w dzień się słyszy co nam wolno a czego nie kiedyś tego nie było szpitale funkcjonowały pacjenci i personel byli zadowoleni pacjenci nie narzekali tak jak teraz tylko chwalenie się co zostało wybudowane co jeszcze będzie tylko czyim kosztem.żal mi siebie i moich koleżanek że pracujemy w takim obozie tak źle traktowane poprostu ŻENADA.

Może i pan doktor wyciągnął za uszy szpitale, ale zastanawiam się, kosztem życia ilu pacjentów. Dosłownie. Przez zaniedbania jego szpitala dwa razy prawie odeszła bliska mi, bardzo młoda osoba. Wyjątkowo nieodpowiedzialny, niepotrafiący przyznać się do błędu, do upadłego broniący dobra swojego i szpitala, a nie zdrowia pacjenta.

On w ogóle ma jakąś "aurę" toksyczną, z takich ludźmi nie lubi się ani pracować, ani w ogóle rozmawiać :(

nic dodać jest dobrym fachowcem. poświęci czas co prawda ne długi ale o wszystkim powie na tyle wyraznie że słychając wiadomo o co chodzi. mi trafil z lekami i bardzo go sobie cenię

On jest jak Napoleon : popiera siebie, swoją rodzinkę , tych co go finansują oraz ewentualnie tych co mu wchodzą do ....

nie polecam tego lekarza gbur i cham !! za kase zmienia swoje zachowanie i staje sie miły jak baranek. polecam unikac tego pana jest wielu lepszych lekarzy w walbrzychu