dr n. med. Roman Szełemej

2,4
2,2
2,2
1,9

może i szpital wyprowadził na prostą, ale pacjentami się nie interesuje.Idąc do szpitala trzeba się zaopatrzyć w kubek do napojów,sztućce, papier toaletowy.Jeżeli chodzi o opiekę to marna, po trzech dniach wypisuje ,ważne że zgarnie kasę z kasy chorych.

nie polecam,ignorant,traktuje po macoszemu,do tego widać,że ma inne zajęcia,które nie pozwalają mu skupić się na pacjencie

skoro stoje i chodze po zawale to musi byc dobry

skoro stoje i chodze po zawale to musi byc dobry

Zdecydowanie nie polecam. Nieuprzejmy karierowicz nastawiony wyłącznie na promocję własnej osoby. Byłem świadkiem jak rozmawiał z pielęgniarką, mówić o nim że brak mu kultury osobistej to zdecydowanie eufemizm.

Na jego sugestie ze to [czyli leczenie brata} to nie są tanie rzeczy gdy usłyszał ze pieniądze ni mają znaczenia ,był miły i grzeczny

Niegrzeczny, roszczeniowo nakazowy, ogólnie dno. Nadaje się do pracy w prosektorium bo tam uprzejmości już nie potrzeba. Dno

Kompletne nieporozumienie. Nikomu nie polecam

Kompletne nieporozumienie. Nikomu nie polecam

nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Inaczej obsługuje w swojej prywatnej klinice medic na szczawienku.

Inaczej obsługuje w swojej prywatnej klinice medic na szczawienku.

Osoba,która nie powinna być lekarzem.Pacjent to intruz,który śmiał pojawić się na "jego"oddziale po to,aby się wylegiwać i obżerać (mimo,że posiłki głodowe).Biada pacjentowi i lekarzowi,jeżeli przebywa dłużej niż 5 dni.Nie czy zdrowy,ani jak się czuje-do wypisu.Personel traktuje po chamsku.Kolekcjoner antyków i obrazów-obdarowany staje się człowiekiem.