lekarz Roman Szklarz

1,9
1,6
1,3
2,6

Tragiczna wizyta, nie badając nawet przepisał antybiotyk, ale stwierdzając przy tym, że nic niepokojącego się nie dzieje i nawet na następny dzień będę już zdrowa i pójdę do pracy. Na szczęście dzień później trafiłam do lekarza, który po dokładnym zbadaniu postawił trafną diagnozę, oczyścił ucho, przepisał skuteczne leki i przede wszystkim powiedział, że przy tak ostrym zapaleniu ucha i uszkodzeniu błony bębenkowej nie jest wskazane wychodzenie na zewnątrz, a już na pewno chodzenie do pracy. Gdybym posłuchała Romana Szklarza to mogłabym mieć niezłe problemy ze słuchem i zdrowiem do dziś.

komentuję postawę tego pana tylko dlatego, żeby przestrzec pacjentów, brak profesjonalizmu to delikatnie powiedziane, zależy mu tylko na pieniądzach, wysyła do swojej apteki już ktoś tutaj to napisał a ja potwierdzam. Chyba ktoś powinien się zainteresować się działalnością tego pana "doktora", bo to czysta kpina

totalna ignorancja pacjenta .błyskawiczne załatwienie "sprawy"

totalna ignorancja pacjenta .błyskawiczne załatwienie "sprawy"

korzystaliśmy z wizyty tego Pana w weekend gdzie nikt nie chciał przyjechać. Fakt, że za wizytę dla 2 osób 150,00 zł to nie wysoka kwota ale podejście poniżej poziomu. Wszedł i nawet rąk nie umył, brak patyczka do przytrzymywania języka, brak jakichkolwiek słuchawek do osłuchiwania pacjęta. Diagnoza niestety pudło. Recepta na lekarstwa alez oczywiście i najlepiej wykupić u niego w aptece, bo tylko ta apteka ma taki asortyment. Leki drogie a zamienniki to 20% ich wartości. Czas wizyty 20 minut z czego 10 minut to reklama jego usług. Nie polecam.

korzystaliśmy z wizyty tego Pana w weekend gdzie nikt nie chciał przyjechać.
Diagnoza niestety pudło.
Leki drogie a zamienniki to 20% ich wartości.
Czas wizyty 20 minut z czego 10 minut to reklama jego usług.
Nie polecam.

bardzo slaby tylko kasa wiedza ulotnila sie razem z uzywkami otwiera kolejna apteke uwaga bedzie darl kase i wysylal do niej ludzi wypisujac najdrozsze leki jak robil w poprzedniej

Lekarz dojezdza na miejsce przy okazji odbierajac 2-3 telefony. Po zbadaniu owszem wypisuje recepte po czym proponuje mi apteke ?? niezly burdel....ale przeciez oni nie zarabiaja...:)szkoda ze jest 2 wlascicieli aptek we wrocławiu o jednakowym nazwisku.:) wizyta kosztowala mnie 120 zl.

Miałem wrażenie że jest tylko zainteresowany skasowaniem pieniędzy. Odradzam zdecydowanie.