lekarz Romuald Kamiński

Ginekolog

3,7
3,9
3,7

Lekarz przez duże "L". Chodziłam do niego jeszcze jako nastolatka. Niestety potem zmienił przychodnię i nasze drogi, jako lekarza i pacjentki się rozeszły. Już jako dorosła kobieta, szczęśliwym trafem, po przeprowadzce zapisując się do poradni w miejscu zamieszkania, natrafiłam na niego. Bardzo dobry lekarz, medycznie dociekliwy. Zdiagnozował moją przypadłość, inni lekarze nawet o tym nie pomyśleli. Obszernie wyjaśnia rangę problemu, wizyty przebiegają niespiesznie, jeśli trzeba - każe robić dodatkowe badania. Niektórym pacjentkom może nie pasować jego specyficzne poczucie humoru, ale dla mnie jest dżentelmenem z pewną dozą cynizmu. Polecam! :-) ...

Polecam! :-)
Panie Doktorze, dziękuję!!! :-)

bardzo dobry lekarz, polecam kazdemu. Chodze do niego od 8 lat i od samego poczatku jestem zadowolona.

Doktor Kamiński jest bardzo uprzejmy doświadczony i ma czas dla każdej pacjentki. Chodzę do Niego do przychodni i nigdy nie byłam nie zadowolona. Odpowiada na każde pytanie i naprawde polecam. Ma też praktykę prywatną także na terenie Katowic

Był moim lekarzem około 13 lat. Pod jego opieką przeszłam dwie ciąże.Zawsze chętny do pomocy , zleci dodatkowe vbadania , konsekwentny i skrupulatny.

Wspaniały lekarz!Do każdej pacjentki podchodzi bardzo indywidualnie i wyjątkowo sympatycznie. Szybko i skutecznie leczy, oraz poświęca sporo czasu na rozmowę i rozwianie wszelkich obaw i wątpliwości. Gorąco polecam!

lekarz godny zaufania...polecam wszystkim Aniol a nie czlowiek

lekarz godny zaufania...polecam wszystkim Aniol a nie czlowiek

Dla mnie najlepszy ginekolog jaki mnie prowadził Polecam

Dla mnie najlepszy ginekolog jaki mnie prowadził Polecam

rewelacja- nigdy jeszcze nie odmówił mi wizyty. jest gotowy na każdy problem i wizytę nawet w środku nocy! polecam.

polecam.

Jest po prostu fantastyczny.wyrozumiały,zabawny i udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania !!!polecam wszystkim kobietom które mają chroniczny lęk przed ginekologami :D

Lekarz który już nie lubi swojego zawodu Znam go od 30 lat zawsze był opryskliwy i nieuprzejmy.W dobie gdy już możemy wybrać sobie bez problemu lekarza musiał zmienić swój stosunek do pacjentek.Jest teraz miły i usłużny ,ale ja to widzę że kosztuje go to dużo wysiłku.