lekarz Romuald Kamiński

Jest po prostu fantastyczny.wyrozumiały,zabawny i udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania !!!polecam wszystkim kobietom które mają chroniczny lęk przed ginekologami :D

rewelacja- nigdy jeszcze nie odmówił mi wizyty. jest gotowy na każdy problem i wizytę nawet w środku nocy! polecam.

polecam.

Doktor Kamiński jest bardzo uprzejmy doświadczony i ma czas dla każdej pacjentki. Chodzę do Niego do przychodni i nigdy nie byłam nie zadowolona. Odpowiada na każde pytanie i naprawde polecam. Ma też praktykę prywatną także na terenie Katowic

nie polecem nikomu kto nie chce popaść w depresje!!!! FAtalny, wymyśla choroby żeby zwerbować kobiety do swojej prywatnej kliniki na zabieg!!!!

Wspaniały lekarz!Do każdej pacjentki podchodzi bardzo indywidualnie i wyjątkowo sympatycznie. Szybko i skutecznie leczy, oraz poświęca sporo czasu na rozmowę i rozwianie wszelkich obaw i wątpliwości. Gorąco polecam!