Lekarze Nowy Sącz

lekarz Jolanta Krypel

Alergolog, Pediatra

Orła Białego
Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista. Kompetentna i dociekliwa, nie przepisuje pochopnie antybiotyków dzieciom. Szczerze polecam

dr n. med. Krzysztof Pawłowski

Alergolog

I Brygady 93
Nowy Sącz

NIE POLECAM nie postawił diagnozy ale włączył leczenie sterydami, leczenie okazał się nie potrzebne bo doktor nawet badań nie zlecił ! na kolejnych wizytach zapisał leki na alergie na płatne 100% a mógł na ryczałt w końcu nie wiedział co mi dolega wysłał mnie do szpitala na badania i cyt. "jak pani już będzie po wszystkim to proszę podejść do mnie i powiedzieć co pani było!" jakiekolwiek leczenie powinno zaczynać ...
Opinia dodana przez: Kasia

Barbara Mirecka-Pawlus

Stomatolog, Ortodonta

Nowy Sącz

odradzam. przez 2,5 roku nosiłam stały aparat. góra - ładnie się wyprostowała, efekt był widoczny już nawet po 4 tygodniach od założenia. natomiast dół - tragedia. pani doktor zdjęła mi aparat mimo, że zęby nie były wyprostowane - i to przede wszystkim wpływa na moją negatywną ocenę. dodatkowo trzeba ją "ciągnąć za język" żeby dowiedzieć się, co robi i jakie będą tego efekty... nie usłyszałam też nic na temat, tego ...

lekarz Sławomir Piwowarczyk

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Mialam okazje byc raz na wizycie u pana doktora, ale wiecej sie juz nie pojawie. Odbylam wizyte kontrolna, by sie upewnic, czy leczona infekcja zostala juz faktycznie wyleczona. I na tym etapie zostalam pouczona tonem nie znoszacym sprzeciwu sugerujacym, ze sobie przychodze i tak od razu chcialabym byc wyleczona (!). W czasie badania lekarz nie zauwazyl trwajacej na dobre infekcji i odeslal mnie z niczym. Wspomnial, ze moge sobie kupic ...
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Marta Sudoł

Ginekolog, Ginekolog położnik

PRIOMED
Nawojowska 29,Nowy Sącz
33-300 Nowy Sącz

Świetny lekarz o ogromnwj wiedzy i cudowny człowiek . Pani doktor prowadzi moja ciążę i robi to dobrze !!! Wszystko na spokojnie tłumaczy kontakt mamy caly czas jesli cokolwiek sie działo wystarczyło zadzwonic. Na każdą wizytę chodzę z przyjemnością. Z całego serca polecam Panią Marte :)
Opinia dodana przez: MAGDALENA

Lucyna Wnęk-Oleksy

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Antidotum Spółka z o.o.
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, rzetelny, pelny profesjonalizm. Bardzo polecam!!! Korzystalismy z pomocy roznych lekarzy w kraju i za granica przez dlugi okres i takiego podejscia i dbania o pacjenta nie mielismy. Bardzo jestesmy zadowoleni, ze posiadamy takiego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Marie, Jerzy Jablonski

lekarz Mirosław Rodak

Internista, Irydolog

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Stadnickich19a
33-300 Nowy Sącz

Serdecznie polecam.🤗🤗🤗 Jak dla mnie obsługa i Pan doktor na najwyższym poziomie. Jestem zadowolona z zabiegów laserem frakcyjnym CO2 . 🙂 Czekam na kolejne efekty i na usunięcie mojego problemu całkowicie. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Izabela Obidowicz

NZOZ "OPTI-MED"
ulica 19 Listopada 14D
33-300 Nowy Sącz

Polecam polecam polecam. Pani doktor mila, wesola i usmiechnieta, wizyty sa sympatyczne i bezstresowe. Pani doktor tlumaczy co i dlaczego robi. W koncu dowiedzialam sie po co sciaga sie kamien! Zostalam ostrzezona ze jest to zabieg nieprzyjemny, faktycznie nie byl mily, ale zauwazylam znaczna roznice w porownaniu do wizyt w innych gabinetach. Kamien zniknal ze wszystkich zebow, dziasla nabraly prawidliwego koloru i ksztaltu, kamien i osad zostal usuniety porzadnie. Polecam ...
Opinia dodana przez: Aaa

lekarz Danuta Molenda

Psychiatra

Jagiellońska 44
33-330 Nowy Sącz

Wspaniały człowiek i fachowiec. Patrzący na pacjenta w całości {dokładny wywiad o stanie zdrowia}. Miła, sympatyczna, ciepła, mająca czas, dokładna w doborze leków.
Polecam, jestem pacjentem doktora od ponad 10 lat, zdiagnozował u mnie niedosłuch obustronny czego inny lekarze nie mogli przez kilka lat dobrał odpowiednie aparaty i jestem bardzo zadowolony, obsługa i sprzęt jakim dysponuje doktor to naprawdę wysoka klasa. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Wojciech Schab

Zakład Opieki Zdrowotnej Usługi Pielęgniarskie s.c.
AL. ALEJE STEFANA BATOREGO 77
33-300 Nowy Sącz

Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność dla doktora Wojciecha za jego profesjonalizm, troskę i zaangażowanie w opiekę nad moim bliskim. Jego trafna diagnoza i pomoc w przekierowaniu do szpitala Jana Pawła II, do specjalisty w potrzebnym zakresie zabiegu była nieoceniona. Dzięki doktorowi Schabowi czujemy się wsparci i pewni, że nasz pacjent znajduje się w najlepszych rękach. Dziękujemy za profesjonalizm oraz ludzkie podejście w trudnych chwilach.
Opinia dodana przez: Lesław
Witam Mieszkam od 3 lat w Nowym Sączu i jak większość osób leczę córki u Pani doktor. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Pani doktor jest kompetentną osobą, ma podejście do dzieci. Fakt leczy antybiotykami jak jest konieczność, jak większość lekarzy. Uważam, że jest lekarzem z powołania. Oprócz lekarza pediatry ma prawdopodobnie specjalność pulmonologiczna. Polecam Rodzicom i ich dzieciom tego właśnie lekarza pediatrę. Pozdrawiam
trafiłem do Pani doktor z bardzo brzydko wykonanymi wypełnieniami,a Pani doktor wyleczyła moje ząbki super estetycznie . Polecam kademu kto chce tak jak ja miec piękny uśmiech!!!

lekarz Leszek Czosnyk

Kardiolog

nowy sacz sniadeckiego
Nowy Sącz

dobry lekarz uprzejmy dla pacjenta wymumaczy metody leczenia

lekarz Jolanta Kozieł

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Wyspiańskiego 22
33-300 Nowy Sącz

Bardzo sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i grzeczna. Wizyta nie jest stresujaca. Trafnie ocenia dolegliwości. Trafia z lekami. Nie ma problemów z uzyskaniem skierowania do specjalisty. Jedynym minusem jest brak punktualności.
Opinia dodana przez: Emili

lekarz Krzysztof Krzyżak

Internista, Kardiolog

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Dobry specjalista, kompetentny z dużą wiedzą, uprzejmy,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego pacjenta.
Nie polecam tego lekarza. Prowadził mi ciąże. Chodziłam cały czas prywatnie co dwa tygodnie. Twierdził, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Prosiłam o sprawdzanie długości szyjki to cały czas słyszałam że ciąży nie traktuje się w kategorii liczb i wręcz śmiał się ze mnie do mojego męża. Kiedy od ok 30 tygodnia zaczął boleć mnie mocno brzuch stwierdził ,że czas ciąży to kraina mlekiem i miodem płynąca. W 34 ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Lidia Tischner

Specjalistyczna Kardiologiczna Praktyka Lekarska; konsultacje kardiologiczne i internistyczne, badania ECHO serca, USG jamy brzusznej, Dopler tetnic przedczaszkowych
ul. Długosza 9 (obok I LO - w budynku "MEDYK" z Rehabilitacją Kardiologiczną)
33-300 Nowy Sącz

Polecam prowadzenie ciąży przez Panią Dr. Lidie. Bardzo dokładna i sumienna. Odpowiada na każde zadane pytanie przy braku odczucia pośpiechu co często jest widoczne u lekarzy. Polecam

lekarz Barbara Jurkiewicz

Pediatra, Reumatolog

NZOZ REMEDIUM
PODWALE 36
33-300 Nowy Sącz

Bardzo polecam Panią doktor Jurkiewicz jest bardzo kompetentnym lekarzem o bardzo dużym doświadczeniu , wie co robi i umie znaleźć rozwiązanie na każdy problem . Zawsze miła ,uśmiechnięta , konkretna i lubiana przez dzieci. Szczerze polecam , oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Robert Gajewski

Chirurg onkolog

ALL MEDICA Poradnie Specjalistyczne dla Dzieci i Dorosłych
AL. ALEJE STEFANA BATOREGO 88
33-300 Nowy Sącz

Nie wiem czy o tym samym lekarzu pisze ,ale byłam ostatnio u pana doktora Roberta Gajewskiego w Pradnii Prywatnie i w Szpitalu .Faktycznie prywatnie przyjął mnie całkiem w innej atmosferze , tam miałam komfort porozmawiać i wykonał badanie jak oczekiwałam , w szpitalu żałuje że przyszłam . 3 godziny oczekiwania w tłumie nieżyczliwych pacjentów , pełnych pretensji