Lekarze Sopot

Dermatolog

Centrum Dermatologiczno-Alergologiczne „Derm-Al”
Armii Krajowej 116/5
81-824 Sopot

Pani Doktor wykazała się dużym zaangażowanie i empatią stawiając trafną diagnozę. Moja dolegliwość została wytłumaczona zrozumiale, przedstawiono mi alternatywne formy leczenia. Bardzo dziękuję za pomoc!
Opinia dodana przez: Martyna

Piotr Jarecki

Chirurg ogólny, Urolog

dr. Zamenhofa 2
81-869 Sopot

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze ...

Witold Sołtan

Neurolog

Poradnia Dietetyki Medycznej
Al.Niepodległości 648 lok.3
81-854 Sopot

to wspaniały lekarz, który jest bardzo cierpliwy i łagodny. Nie spiesząc się tłumaczy dokładnie wszystko o co się pacjent pyta. Mam parkinsona i już miałam trudności z poruszaniem się, mową, nim trafiłam do dra Sołtana. Teraz po kilku wizytach, po odpowiednim dobraniu leków, lepiej chodzę i pokonuję dłuższe dystanse. Lepiej wyglądam i czuję się lepiej. Dziękuję p. Doktorze za trafną diagnozę i za uprzejmość. Bardzo cenię p. doktora i życzę ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Marek Chrzanowski

Obrońców Westerplatte 9/3
81-706 Sopot

bardzo konkretny, miły,uprzejmy ,godny zaufania i polecenia,dokładny ,jest lekarzem z dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do pacjenta...wiem na pewno ze jestem w dobrych rękach a jestem przed operacja kolana,
Opinia dodana przez: sylwia

dr n. med. Maciej Forkiewicz

Internista, Kardiolog

Bohaterów Monte Cassino 25/24
81-767 Sopot

Specjalista pierwszorzedny wykryl u mnie ze nadcisnienie mam od nerek,Bardzo polecam doktora.

lekarz Barbara Gierak-Pilarczyk

Reumatolog, Internista

Kasprowicza 9/2
81-852 Sopot

Świetny lekarz, dzięki niej dzisiaj mogę chodzić, a było już krucho. Pełen profesjonalizm pani doktor pozwolił na szybką diagnozę i zmniejszenie skutków reumatyzmu. Dziękuję pani Barbarze Gierak Pilarczyk za to że ...JEST.

lek. dent. Marcin Ostrzycki

Kolberga 2D/18
81-881 Sopot

Dr Marcin Ostrzycki to profesjonalista w kazdym calu, dokładnie tłumaczy każda wykonywana czynność. Co najważniejsze, nie owija w bawełnę, mówi wprost o zastanej sytuacji i możliwych rozwiązaniach. Nie naciąga na kosztowne zabiegi, wręcz przeciwnie - stara się zminimalizować koszt kompleksowej usługi. Doświadczony stomatolog godny zaufania.
Opinia dodana przez: Kamila
Kompetentna i warta polecenia ,wrócę do Niej

lekarz Ilona Ozimek-Jurkowska

Internista, Endokrynolog

A.B.C." Family Med."Sp.zo.o
Małopolska 11/1
Sopot

Pani doktor życzliwa, przesympatyczna, zawsze poświęca pacjentom dużo czasu. wszystko wytłumaczy, rozwieje wątpliwości polecam naprawdę super lekarz z powolania
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Marcin Konarzewski

Internista, Kardiolog

NZOZ Sopockie Centrum Badań Kardiologicznych PRO CORDIS
ulica Haffnera 12A
81-717 Sopot

Pan Dr . Konarzewski , wieloletnie doświadczenie kardiologiczne , szczegółowa analiza oraz diagnoza schorzenia. Profesjonalne podejście do tematów schorzenia oraz precyzyjne leczenie kardiologiczne przynoszą sukces w leczeniu . Dr. Konarzewski gorąco polecam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Anna Jurska- Jaśko

Centrum Dermatologiczno-Alergologiczne „Derm-Al”
Armii Krajowej 116/5
81-824 Sopot

Umowilem sie z pania Anna Jurska na korekte dolnych powiek,jak chyba kazdy troche sie balem,to jednak zabieg inwazyjny. Pani doktor nie tylko slowem ale przede wszystkim swoim profesjonalizmem rozwiala szybko moje obawy...wyszedlem z gabinetu bardzo zadowolony,malo tego,postanowilem,ze wroce wkrotce na drugi zabieg. Polecam z cala odpowiedzialnoscia, Marek.
Opinia dodana przez: Marek Szkup

mgr Maciej Czupryniak

Terapeuta

Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny Mrowisko. Poradnia Leczenia Uzależnień
Aleja Niepodległości 817A
81-850 Sopot

Bardzo profesjonalne i empatyczne podejście. Pan Maciej poświęcił mi dużo czasu i uwagi, dlatego cieszę się że trafiłem do jego gabinetu.

dr hab. n. med. Katarzyna Emerich

Stomatolog dziecięcy

Klinika EMKA
Abraham 34
81-833 Sopot

Witam, do Pani doktor chodzimy od dawna. Wcześniej miała gabinet w dawnej "Billi", a potem w Biodentice. Kompetenta, profesjonalna i bardzo uprzejma. Ma super podejście do dzieci.Polecam z czystym sumieniem. Jeden minus- moim zdaniem b.drogo!

mgr Andrzej Myśliński

Terapeuta

Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny Mrowisko. Poradnia Leczenia Uzależnień
Aleja Niepodległości 817A
81-850 Sopot

Kompetencja, zaufanie, zrozumienie,wspieranie. Mogłabym jeszcze długo wymieniać. Gorąco polecam pana Andrzeja.
Opinia dodana przez: Czeslawa

lekarz Jarosław Fiutowski

RTG, Ginekolog położnik

gabinet ginekologiczny i usg
sopot
81-831 Sopot

Doskonaly ginekolog poloznik z powolania, godny polecenia kazdej kobiecie w kazdym wieku.

dr n. med. Elżbieta Pilarczyk

Neonatolog, Pediatra

Armii Krajowej 72 lok. 3
81-844 Sopot

Mieliśmy kontakt z wieloma lekarzami, także pediatrami, ale nie spotyka się takich osób jak Pani Doktor. Rzetelna, uprzejma, z ogromną wiedzą i doskonałą intuicją, a przy tym skromna, ze szczerą chęcią pomocy, pamięta nawet o małych rzeczach, mimo (jak się domyślam) masy obowiązków z racji pełnionej funkcji Ordynatora; zawsze poświęca maksimum czasu. Mamy do Niej największe zaufanie. Widujemy się na wizytach w poradni Patologii Noworodka, ale bardzo bym chciała, żeby ...
Opinia dodana przez: Mama Cyprianka

lekarz Wacław Nahorski

Internista, Lekarz medycyny transportu

Al. Niepodległości 771
81-838 Sopot

Zdecydowanie polecam Pana doktora. Musiałem poddać się gastroskopi. Badanie jest wyjątkowo nieprzyjemne. Jednak podejście Pana doktora do pacjenta jego wyjątkowa uprzejmość i fachowość pozwoliła mi to jakoś znieść.
Opinia dodana przez: Gregin

Małgorzata Markowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Sopot

Mój syn jako przedszkolak odwiedzał gabinet Pani Doktor. Do wizyty zachęciła mnie opinia mojej siostry, której syn również tam leczył zęby. Moje dziecko miało dość zaawansowaną próchnicę w sumie zaatakowanych było 8 zębów czwórki i piątki na górze i na dole. Do Pani Doktor chodziliśmy jakieś 1,5 roku. Byłam spokojna, sądząc, że zęby mojego dziecka są pod opieką specjalisty. Wizyty były bezstresowe dla dziecka, zwykle syn siadał na fotelu, Pani ...

lekarz Grażyna Kot

Reumatolog

WZR
Ul. Grunwaldzka1-3
Sopot

Pani dr b.życzliwa i wnikliwie analizująca problemy pacjenta. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście, zaskakująco głęboka analiza i szukanie przyczyn choroby.

mgr Joanna Bachanek

Psycholog, Psychoterapeuta

Sos
Sopot

Niestety Pani Joanna nie była na tyle pomocna by rozwiązać problem jaki mnie trapi.Może mój problem jest poza kompetencjami tej Pani.
Opinia dodana przez: Mateusz