Lekarze Sopot

lekarz Adam Maziarz

al. Niepodległości 784 lok. 4
81-805 Sopot

Super Lekarz ! Polecam ! Lekarz staranie podchodzi do pracy ;)

lekarz Katarzyna Chełmińska

Internista, Endokrynolog

Prywatnie
81-813 Sopot

Bardzo miła, kompetentna i zainteresowana pacjentem Pani doktor. Wywiad przeprowadzony bardzo szczegółowo,omówienie dolegliwości bez pośpiechu. Pani doktor stawia Pacjenta na pierwszym miejscu a to jest najważniejsze. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Opinia dodana przez: pacjent

Jerzy Świątkiewicz

Neurolog

KUR-ORT
Haffnera 6
Sopot

Postawił prawidłową diagnozę schorzenia, którego przez 4 lata nikt nie „zauważał”. Niestety trudno się zapisać na wizytę bo jest długa kolejka.
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Elżbieta Grubska-Suchanek

Wenerolog, Dermatolog

Armii Krajowej 116 lok. 5
Sopot

Pani dr n. med. Elżbieta Grubska-Suchanek, to niezwykła kobieta i wysokiej klasy specjalista. Jednoznacznie i prawidłowo rozpoznała moje schorzenie, budzące od roku u innych lekarzy niezrozumiałe wątpliwości i problemy lecznicze, zaleciła profesjonalne testy i skuteczne leczenie(jak dotąd) mojej chorej skóry dłoni. Zaproponowała kompleksową opiekę medyczną, a jednocześnie życzliwie i ze wsparciem zainteresowała się życiowymi problemami, związanymi z konsekwencją choroby. Polecam zdecydowanie i jednocześnie pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Andrzej Golonko

NZOZ SOPMED
Chrobrego 6/8
Sopot

Jestem pacjentkom od 18 lat. Pan doktor prowadził moje dwie ciąże. Zawsze rzeczowy, kompetentny, urzejemy. Wykonywał zabieg usunięcia endometrium i wszystko odbyło się na najwyższym poziomie. Teraz chodzę na standardowe wizyty i nie mogę napisać ani jednego złego słowa. Jest jedynym lekarzem, do którego chodzę bez obaw. Zastanawiam się skąd biorą się nieprzychylne, anonimwe komentarze. Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Aneta

dr hab. n. med. Janusz Emerich

Onkolog, Ginekolog

Chmielewskiego 4/1a
81-721 Sopot

Profesor Emerich uratował mi życie. W 2002 miałam stwierdzonego raka Adenoma Carcinoma i 1 rok życia😁 Pod opieką profesora na Klinicznej w Gdańsku jest 2021 i wciąż jestem. Profesor to mądry człowiek, z przemęczenia brak mu czasu, więc rozumiem i jego błędy czasami i jego szorstkość. Wybrał niełatwy zawód. Kto tego nie rozumie, potrafi tylko "psy wieszać".
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Jerzy Zabul

Androlog, Ginekolog położnik

WZR
Ul. Grunwaldzka1-3
Sopot

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Doktora. Lekarz niezwykle rzeczowy i konkretny, a zarazem empatyczny i oddany swojej medycznej pasji. Jak najbardziej godny polecenia.
Opinia dodana przez: MAGDALENA

lekarz Bożena Viraghalmi

Alergolog, Pediatra

Żeromskiego 3 lok. 1
81-826 Sopot

Pani doktor jest dość chłodna w stosunku do pacjentów i stara się ich "załatwić" jak najszybciej. Nie ma pojęcia o tym, co dzieje się w jej przychodni, do kogo skierować, w jaki sposób realizować daną usługę. Każe się dopytywać, bo ona nic nie wie i nie ma czasu. Często wprowadza w błąd. Koniec końców trzeba i tak wszystko organizować na własną rękę (np. prywatnie). Nie polecam.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Marian Romanowski

Rehabilitant

Przychodnia specjalistyczna
Powstańców Warszawy 19
81-718 Sopot

Pan doktor szczegółowo wyjaśnił tło choroby i zaproponował rehabilitację która w efekcie złagodziła mój problem zdrowotny
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Małgorzata Sochocka-Bykowska

Internista, Reumatolog

Zakład udzielający świadczeń jedniodniowych
Grunwaldzka 5
81-759 Sopot

Zarozumiała ale jak czuje pieniądze to potrafi być miła. Leczy tak jak większość reumatologów w Trójmieście czyli aby nie zaszkodzić chorobie i aby pacjent nadal przychodził. Dopiero po zmianie lekarza osiągnęłam coś czego podobno nigdy już nie miałam doświadczyć - ustąpienie wszystkich objawów zapalenia stawów. Bo najlepiej jest wmówić choremu że choroba zawsze będzie postępować i jest nieuleczalna, a skończy się na wózku. Tylko że lekarzy, którzy wiedzą jak się ...
Opinia dodana przez: Joanna

Adam Olczyk

"A.B.C. FAMILY MED"Sp.z o.o. N ZOZ w Sopocie
81-840 Sopot

Zawsze pomocny, doradzi, kiedy trzeba też potrafi dać w kość, nie lubi kiedy się go oklamuje, lekarz z powołania.

lekarz Marek Horyński

Gastroenterolog

SOPMED
81-756 Sopot

Badanie gastrologiczne "przez plexi szybkę". Po dwóch pytaniach postawiona diagnoza. Więcej mógłbym się dowiedzieć wróżąc z fusów. I to wszystko za 200zl. Totalnie rozczarowany wizytą u tego specjalisty.

lekarz Robert Jeliński

Neurochirurg

ul. Sobieskiego 9/11
Sopot

Swietny lekarz! Mialem chory dysk i nie moglem chodzic. Dr Jelinski bardzo szybko postawil mnie na nogi,dzieki czemu moglem szybko wrocic do pracy. Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Roswita Reiwer

Lekarz rodzinny

MEDICUS S.C.
Al.Niepodleglosci747/1
81-840 Sopot

beznadziejny lekarz - ona jak i jej córka, która nie podejmie decyzji bez konsultacji telefonicznej z mamusią... brak jakichkolwiek skierowań do badań, jedynie odpłatnie. Nadaje się tylko i wyłącznie do leczenia kataru, dlatego można liczyć na wizytę w jej gabinecie bez oczekiwania.
Opinia dodana przez: mirek112

dr n. med. Paweł Miękus

Kardiolog

CENTRUM LECZENIA ŻYŁ VENA-MED
J.J.HAFFNERA 10/2
81-881 Sopot

Czas pana doktora dla mnie to 15 łącznie z ekg. Brak wywiadu, brak zaleceń poza "kłuciem nie przejmować się, zapraszam na echo serca za 2 tyg" generalnie żałuję tylko straconych pieniędzy. Pytania o covid, cholesterol ale żadnych skierowań, żadnych zleceń, nawet nie miałem podstawowego osłuchowego badania. Dziś dla odmiany udałem się do innego kardiologa-zlecenie na wszysykie badania, osłuchanie, zmierzenie ciśnienia,szczegółowy wywiad i kolejna wizyta w tym samym tygodniu a przede ...

lekarz Anna Rzymska-Milancej

Psychiatra

Mickiewicza 59/20
81-866 Sopot

To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, księżna Camorry, To Daphne, ...
Opinia dodana przez: Benedykt16

Aleksandra Dąbek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Sopot

Zgadzam się że decyzje bywają często błędne pani Dąbek i niestety konsekwencje tego są bolesne i kosztowne.

dr n. med. Włodzimierz Zakrzewski

dr. Zamenhofa 2
81-869 Sopot

Bylem swiadkiem tozprawy sadowej w ktorym dr Zakrzewski byl bieglym i jestem zaskoczony , faktem ze ten człowiek jest biegłym psychiatra sądowym , kims od ktorego zalezy zycie , zdrowie wolnosc innych ludzi ... Jego opinia opierała się na fikcji , nieprawdzie oraz na zakwestionowaniu badań naukowych , bo jak sam dr Zakrzewski pytany na sali rozpraw skąd wziął nieprawdziwe informacje które zawarł w opinii, podkreślił, że poza tym iż ...
Opinia dodana przez: Oleg

prof. dr hab. n. med. Roman Nowicki

Wenerolog, Alergolog

ZOZ VITA-MEDICINE
Jana Sobieskiego 9/11
81-761 Sopot

Màż mial wizyte 5 miesiecy temu. Jego skora na glowie okazala sie bolesnym problemem wiele lat temu. Przez ostatnie 10 lat temu màż mial sporo wizyt, co jedna to lepsza. Udalo nam sie trafic na Profesora Nowickiego i w pare miesiecy màż zupelnie sie wyleczyl. Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami. Profesor zyczliwy ale tez rzeczowy. Dla nas najlepszy specjalista w dziedzinie dermatologi! Polecam
Opinia dodana przez: Rydzewski

Krzysztof Kolarz

NZOZ Kur-Ort Medical Centrum Medyczne w Krzywym Domku
Sopot

Takich lekarzy jak pan doktor to juz nie ma. Może gdzies sie jacys uchowali?Holdujac zasadom Hipokratesa wciąż dąży tą drogą.Panie doktorze bardzo Panu dziękuuuuję!!!!!!!!
Opinia dodana przez: aniela sidorowicz