Lekarze Sosnowiec

lek. med. Mariusz Kasperczyk

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

Pan doktor usuwał mi kamienie jestem bardzo zadowolona Bardzo dobry i miły lekarz Dziękuję Panu doktorowi który przyjął mnie na izbie przyjęć i skierował mnie właśnie do tego Pana Doktora Bardzo dziękuję Panom M Domagała i M Kasperczak oboje godni polecenia super lekarze
Opinia dodana przez: Renata S

lekarz Elżbieta Zwolińska-Grębosz

Laryngolog

Wojska Polskiego 140 (Med-Complex)
41-208 Sosnowiec

Jestem pod wrażeniem nie tylko kompetencji lekarskich Pani Doktor ale i niesamowitej kultury osobistej oraz ciepła. Oby świat był pełen takich Aniołów. Życzę Pani Doktor wszystkiego co najlepsze i każdemu polecam takiego Lekarza. Wielki szacunek, szczególnie w dzisiejszych czasach. M. Janikowska, nauczyciel.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Orkisz-Popczyk

Laryngolog

Zamenhofa 26 lok. 6
Sosnowiec

Najlepszy lekarz jakiegokolwiek spotkałam na swojej drodze. Kompetentny, rzetelny, przejmuje się stanem zdrowia pacjenta, nie pozostawia samemu sobie. Zawsze można liczyć na pomoc Pani Doktor. Kilka lat temu pod opieką Pani Doktor była moja córka, obecnie jest syn. Nigdy nie pozwolę powiedzieć złego słowa na Panią Doktor. Lekarz z powołania. W gabinecie ma wszystkie sprzęty do diagnostyki, co pozwała zrobić wszystkie badania w jednym miejscu.
Opinia dodana przez: Anna

dr Maciej Supernak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Agrotex Leszek Gajek
Zegadłowicza 3
41-200 Sosnowiec

Bardzo miły człowiek, profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania dla którego kazdy pacjent jest ważny.

lekarz Anetta Ligienza-Świderska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ANET-MED" Centrum Medyczne Aneta Grzegorczyk
ulica 11 Listopada 171/A
41-200 Sosnowiec

Gdzie teraz przyjmuje Pani dr? Prywatnie czy na nfz? W anet med już dawno nie. Bardzo dobry stomatolog. Polecam z,czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Łukasz Drozd

41-200 Sosnowiec

To SPA nie dorównuje żadnemu innemu w Rzeszowie. Trafiłam tam przypadkiem, jak nocowałam w Hilton Garden Inn- recepcjonistka zaprosiła mnie do zwiedzenia (bo dopiero co otworzyli). Dlaczego jest takie wyjątkowe? Bo łączy ze sobą opcję relaksu z możliwością wykonania zabiegów hi tech, z czego oczywiście od razu skorzystałam. :) Dużo ciekawych sprzętów, bardzo miła obsługa- zwłaszcza własnie dr. Drozd! To bardzo dobry specjalista. Jak tylko nocuję w Rzeszowie, to nie ...
Opinia dodana przez: K-rysia

Bożena Jaźwiec-Kanyion

Lekarz medycyny pracy

Sosnowiec

Bardzo kulturalna i inteligentna Pani.. bardzo jestem zadowolona.

lekarz Justyna Klecz-Cichoń

Gabinet stomatologiczny Miłosz Płachciński
Kisielewskiego 2
41-200 Sosnowiec

Ze względu na chorobę nie byłem sobą, tym bardziej dziękuję za opiekę nad moją osobą przesympatycznej Pani doktor! Pozdrawiam serdecznie i naprawdę polecam. Pełen profesjonalizm!
Opinia dodana przez: Adrian

dr n. med. Jerzy Jupowiecki

Nefrolog, Internista

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

kompetentny i uprzejmy, zna się na rzeczy, ale, jak od wszystkich specjalistów wymagałoby się troszkę więcęj uwagi, jednak w porównaniu z innymi, zdecydowanie polecam i mam zaufanie

lekarz Małgorzata Stępniewska

Neurolog

Przychodnia Rejonowo - Specjalistyczna Nr 4
ul. Nowopogońska 57, Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Wyjątkowo kompetentny i fachowy lekarz, kompleksowo badająca i prowadząca wywiad, posiada potwierdzone pozytywne wyniki leczenia, lubiana i obdarzona zaufaniem przez swoich pacjentów.

dr hab. n. med. Agnieszka Zachurzok

Pediatra, Endokrynolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Bardzo uprzejma i kompetentna . Bardzo dobre podejście do młodzieży , konkretnie i motywująco.Mam nadzieję ,że następne wizyty też przyniosą dobre rezultaty. Polecam
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Jerzy Eszyk

41-200 Sosnowiec

Nad wyraz uprzejmy,kompetentny lekarz, wnikliwie i dokładnie tłumaczy chorobę oraz ewentualny proces leczenia tej choroby.Z całego serca polecam Zofia
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Krzysztof Nowosielski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Sante Clinic
Aleja Wolności 6
41-219 Sosnowiec

Byłam na wizycie prywatnej i państwowej. Polecam zatem wizytę prywatną jeśli potrzebujecie leczenia bo wtedy lekarz się zainteresował moim zdrowiem na podstawie badań włączył leczenie. Zrobiono mi badania usg dokładnie i z wytłumaczeniem. Niestety kolejna wizyta była państwowa i różniła się zasadniczo, owszem lekarz był miły, ale pomimo wyników badań które przekraczały normę i jak sam lekarz stwierdził wskazują na dalszą diagnozę nie skierował mnie do dalszych badań bo uznał ...
Opinia dodana przez: fm

lekarz Maciej Kupajski

Urolog

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Od kilku tygodni zmagałem się z kamicą nerkową , aż pewnego dnia dopadła mnie kolka nerkowa ,bardzo ostry ból ,karetka zabrała mnie na SOR gdzie po 10 godzinach ,właściwie bez udzielenia mi pomocy z bólem , zostałem wypisany do domu .Następnego dnia znalazłem się w gabinecie dr Kupajskiego , który po zapoznaniu się historią choroby i zbadaniu mnie , podjął leczenie które w rezultacie spowodowało wydalenie kamieni z układu moczowego ...
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Krzysztof Banc

Neurochirurg

Wojewódzki szpital im św Barbary
Sosnowiec

Super lekarz,kompetencja,doświadczenie,empatia oraz wysoka kultura osobista.Żywy przykład przypadku "na wymarciu".Pozdrawiam życząc zdrowia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Katarzyna Zawadzka

Sante Clinic
Aleja Wolności 6
41-219 Sosnowiec

Super lekarka. Godna polecenia w 100%. Zawsze pogodna i słuchająca co pacjent mówi. Delikatna podczas badania. Dba o wygodę pacjentki. Tłumaczy co zauważa podczas badania ginekologicznego oraz usg.

lekarz Joanna Orlicz-Widawska

Alergolog

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Po prostu rewelacja! Wyleczyła moje wnuki z alergii. Mnie też wyprowadziła na prostą! Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek! Polecam z czystym sumieniem z całego serca!!
Opinia dodana przez: roman

dr n. med. Antoni Karbowski

Małachowskiego
41-200 Sosnowiec

Pan doktor jest bardzo urzejmy i dba o to, aby pacjentka nie była zestresowana wizytą. Czułam się jakbym przyszła do przyjaciela :). Udziela odpowiedzi na każde pytanie, a jeśli jest konieczność wypisania leków to ten lekarz zapisuje niedrogie, ale skuteczne leki.
Świetna lekarka, polecam wszystkim. Naprawdę zainteresowana pacjentem, jego objawami i wyleczeniem pacjenta, a nie (tak jak to było u innych) przepisywaniem kolejnych, mocniejszych tabletek jeśli poprzednie nie działały. Od razu na pierwszej wizycie dostałam skierowania do różnych specjalistów na badania, żeby wykluczyć różne możliwe powody moich bólów głowy i żeby znaleźć przyczynę i zacząć konkretne leczenie.

dr n. med. Mieszko Opiłka

Chirurg ogólny, Proktolog

41-200 Sosnowiec

Doskonały lekarz, specjalista w każdym calu, poświęca nawet swój prywatny ,wolny czas kiedy sytuacja tego wymaga, a ja osobiście doświadczyłam takiej sytuacji. W czasie kiedy miałam podłączony VAC urządzenie do podciśnieniowej terapii leczenia ran właśnie w sobotę nastąpiła mała awaria urządzenia tak mnie się wydawało, zadzwoniłam do pana doktora oczywiście bez żadnego problemu prosił podjechać pod klinikę . Doktor również podjechał do kliniki, sprawdził założone mi urządzenie ,wszystko okazało się ...
Opinia dodana przez: Elżbieta