Warszawa Rtg

Czy chodziło Ci o lekarzy:

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

Skromność, wielka wiedza i niesamowite umiejętności, a przede wszystkim uprzejmość i niezwykłe podejście do małego pacjenta-wspaniały lekarz. Bardzo uważny, poświęca dużo czasu na dokładne badanie. Jestem pełna podziwu i uznania dla Pana Doktora.. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i córeczki.

Opinia dodana przez: Agata

Wolny termin: 28 Cze o 09:00. Sprawdź inny.
RTG Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Specjalista leczenia bólu, RTG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: barbara

Polska Klinika Terapeutyczna
Jagiellonska 69

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

Narbutta 41/43 (Diagmed) lok. 2

Rewelacyjny lekarz. Niezwykle kompetentny, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi i widzi to, czego inni radiolodzy nie zauważają. Wielokrotnie spotkałam się z opinią wśród lekarzy, że jest to jeden z najlepszych diagnostów w kraju, a badanie przez niego wykonane jest bardziej wiarygodne niż tomografia czy rezonans. Dodatkowo jest bardzo uprzejmy, ludzki i pozytywnie nastawiony do pacjenta. Robiąc usg zwraca też uwagę na inne problemy i zawsze stara się bardzo pomóc.

Opinia dodana przez: Kasia

Francuska 33/2

Jestem bardzo zadowolona. Miałam robiony cały komplet badań na pierwszej
wizycie. POLECAM!!

Jestem bardzo zadowolona. Miałam robiony cały komplet badań na pierwszej
wizycie. POLECAM!!

lekarz Donat Jaguś

USG, RTG

Urszula Stopińska-Głuszak Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Medyczna "ALVIT"
Słowackiego 5/13

Świetny lekarz. Była dwukrotnie na badaniu u Pana Doktora i na pewno jeszcze nie raz zapiszę się na wizytę. Spokojnie wszystko tłumaczy pacjentowi i odpowiada na pytania.

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Lesław Karpiński

USG ortopedyczne, USG ginekologiczne

szpital dziecięcy
Niekłańska

Wspaniały lekarz! Kompetentny i cierpliwy. Znakomicie zdiagnozował jamę brzuszną. Polecam z przekonaniem.

Opinia dodana przez: Jan

Kosiarzy 35

Bardzo dobry specjalista, w 100% polecam!!!

Bardzo dobry specjalista, w 100% polecam!!!

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

bardzo dobra lekarka - prowadzila moja ciaze, przejmuje sie pacjetka i ma sie wrazenie ze jest sie w dobrych rekach, zleca wszystkie konieczne badania, zawsze ma czas zeby wszystko wytlumaczyc, polecam

Opinia dodana przez: M

Lux Med Sp. z.o.o
ulica Puławska 15

Polecam ma ogromne doświadczenie. Od lat chodzę do niego na usg do Alfy. Zawsze bada mnie dokładnie i pokazuje wszystko na monitorze. Bardzo kulturalny lekarz.