Rtg Warszawa

RTG Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

RTG, Technik dentystyczny

wizyta już od 100

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ...

Polska Klinika Terapeutyczna
Jagiellonska 69

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

Ogólna 7

Piekny i wspanialy lekarz, bonne fete, tlumaczenie choroby i milosci, poswiecony czas,uprzejmosc,elegancja, wszystkie zlety jakie moze miec DR, A guzecki GODNY POLECENIA

Narbutta 41/43 (Diagmed) lok. 2

Rewelacyjny lekarz. Niezwykle kompetentny, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi i widzi to, czego inni radiolodzy nie zauważają. Wielokrotnie spotkałam się z opinią wśród lekarzy, że jest to jeden z najlepszych diagnostów w kraju, a badanie przez niego wykonane jest bardziej wiarygodne niż tomografia czy rezonans. Dodatkowo jest bardzo uprzejmy, ludzki i pozytywnie nastawiony do pacjenta. Robiąc usg zwraca też uwagę na inne problemy i zawsze stara się bardzo pomóc.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Stanisław Grzegdala

Francuska 33/2

Jestem bardzo zadowolona. Miałam robiony cały komplet badań na pierwszej
wizycie. POLECAM!!

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

Skromność, wielka wiedza i niesamowite umiejętności, a przede wszystkim uprzejmość i niezwykłe podejście do małego pacjenta-wspaniały lekarz. Bardzo uważny, poświęca dużo czasu na dokładne badanie. Jestem pełna podziwu i uznania dla Pana Doktora.. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i córeczki.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Lesław Karpiński

USG ortopedyczne, USG ginekologiczne

szpital dziecięcy
Niekłańska

Wspaniały lekarz! Kompetentny i cierpliwy. Znakomicie zdiagnozował jamę brzuszną. Polecam z przekonaniem.
Opinia dodana przez: Jan

prof. dr hab. n. med. Artur Jakimiuk

Kosiarzy 35

Bardzo dobry specjalista, w 100% polecam!!!

lekarz Agnieszka Antczak-Judycka

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

bardzo dobra lekarka - prowadzila moja ciaze, przejmuje sie pacjetka i ma sie wrazenie ze jest sie w dobrych rekach, zleca wszystkie konieczne badania, zawsze ma czas zeby wszystko wytlumaczyc, polecam
Opinia dodana przez: M

Lux Med Sp. z.o.o
ulica Puławska 15

Polecam ma ogromne doświadczenie. Od lat chodzę do niego na usg do Alfy. Zawsze bada mnie dokładnie i pokazuje wszystko na monitorze. Bardzo kulturalny lekarz.

Badania RTG w Warszawie