Rtg Warszawa

lekarz Janusz Gołębiewski

Radiolog, RTG

Narbutta 41/43 (Diagmed) lok. 2

Świetny specjalista podejście do każdego indywidualne profesjonalny, uprzejmy wszystko wytłumaczy jak należy. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość ponieważ nie wejdzie się do gabinetu na wskazaną godzinę ale za to wszystko rekompensuje wizyta w gabinecie.
Godny zaufania i polecenia !!!!
Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Wojciech Kunisz

Radiolog, USG

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Byłam na wizycie u Pana doktora w czerwcu 2017(usg piersi,sutki). Wizyta płatna, poświęcił mi bardzo dużo czasu. Na początku przeprowadził wywiad i zadawał dużo pytań, wykrył dużo więcej guzków, niż we wcześniejszym badaniu robionym nieco wcześniej.Na zadawane pytania odpowiadał mi.Ja jestem bardzo zadowolona. Przed badaniem nie czytałam opinii, i dobrze, ponieważ trochę jest negatywnych. Dla mnie był miły, uprzejmy,kompetentny i ja go polecam !
Opinia dodana przez: pacjentka

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Stomatolog dziecięcy, Technik dentystyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ...

dr hab. n. med. Krzysztof Iwaszkiewicz

USG, RTG

Wiolinowa 6

Chodzę do Pana doktora już od kilku lat. Ufam mu bezgranicznie I wiem, ze jestem w dobrych rękach. Uważam, że jest on jednym z najlepszych specjalistów od piersi, zresztą nie tylko ja tak uważam.Ilość pacjentek pod jego gabinetem świadczy o jego ogromej wiedzy i fachowosci. Pan doktor jest konkretny, uprzejmy, odpowiada na nurtujące nas pytania. Dla mnie to powinno być wyznacznikiem, świadczącym o jego kompetencjach I wiedzy.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Stanisław Grzegdala

RTG, Ginekolog położnik

Francuska 33/2

Jestem bardzo zadowolona. Miałam robiony cały komplet badań na pierwszej
wizycie. POLECAM!!

dr n. med. Radosław Kuszyk

Radiolog, USG

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

Skromność, wielka wiedza i niesamowite umiejętności, a przede wszystkim uprzejmość i niezwykłe podejście do małego pacjenta-wspaniały lekarz. Bardzo uważny, poświęca dużo czasu na dokładne badanie. Jestem pełna podziwu i uznania dla Pana Doktora.. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i córeczki.
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk

Chirurg ogólny, Protetyk

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"

Pani doktor jest cudowną osobą i bardzo dobrym stomatologiem. Dzięki niej, byłam jednym z niewielu dzieci, którym udało się nie bać dentysty :) Ma świetne podejście do dzieci i nie tylko. Bardzo, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magda

Małgorzata Myszka-Nawrocka

Stomatolog dziecięcy, Protetyk

Czerwonych Wierchów 10

Nie polecę pani doktor ze względu na fakt, że sklasyfikowaliśmy mój leczony kanałowo ząb do ponownego leczenia lub wyrwania, gdy tymczasem dwóch innych lekarzy nie dopatrzyło się w nim niczego złego. Minęły dwa lata, a ząb bardzo dobrze mi służy i nic nie boli.
Zła diagnostyka pani doktor.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Joanna Drzewiecka

Stomatolog, RTG

Polska Klinika Terapeutyczna
Jagiellonska 69

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

lekarz Lesław Karpiński

USG ginekologiczne, RTG

szpital dziecięcy
Niekłańska

Wspaniały lekarz! Kompetentny i cierpliwy. Znakomicie zdiagnozował jamę brzuszną. Polecam z przekonaniem.
Opinia dodana przez: Jan

Badania RTG w Warszawie