Lekarze Ząbki

lekarz Maciej Stankiewicz

Neurolog

05-091 Ząbki

Jest bardzo dobrym lekarzem. Zawsze było można przyjść. Zawsze pomógł, nigdy nikogo nie odrzucił gdy ktoś potrzebował pomocy. Polecam tego lekarza.

Paweł Wasiluk

Chirurg naczyniowy

05-091 Ząbki

Dr. Wasiluk uratował mi życie. Wg informacji od innych lekarzy tej operacji w szpitalu miejskim bym nie przeżyła. Ponadto lekarz bardzo kompetentny, cierpliwy, bardzo kontaktowy. Pochylony nad pacjentem, jego problemem i jego wątpliwościami. Polecam każdemu. Prawdziwy fachowiec o gołębim sercu
Opinia dodana przez: Mirosława

Maciej Kutnicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "VITAL"
Piłsudskiego 1
05-091 Ząbki

Fantastyczny. Cierpliwy, sympatyczny, działa megasprawnie. Znieczula genialnie, usuwa co trzeba błyskawicznie. Świetny fachowiec i po prostu kochany człowiek z ogromnym sercem dla Pacjenta. Aż mi głupio pisać opinię o takim Specjaliście, bo kim ja jestem, żeby oceniać rzemiosło chirurga... Wszystkiego dobrego Doktorze!

lekarz Ewa Orzeszko

Neurolog dziecięcy

3 Maja 14
05-300 Ząbki

Wspaniała Pani Doktor! Wyrozumiała,cierpliwa,kompetentna, zawsze chętna do pomocy i nie tylko za pieniądze. Bardzo pomogła naszej córeczce i nam, przerażonym rodzicom. Gorąco polecamy!
Opinia dodana przez: Lilo

lekarz Andrzej Skrzypek

Psychiatra, Psychoterapeuta

Szpital "Drewnica"
Rychlińskiego 1
05-091 Ząbki

Świetny lekarz. Profesjonalista. Jestem pacjentem dr Skrzypka od 9 lat z pełnym sukcesem w leczeniu.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Grażyna Wilczyńska

Alergolog, Pediatra

3 Maja 14 lok. 18
Ząbki

Najlepsza pani doktor, u jakiej w życiu byłam, a z dwójką dzieci odwiedziłam lekarzy nie mało. Początkowo byłam trochę sceptyczna co jej metod leczenia, ale ponieważ wcześniej moje dzieci były standardowo leczone syropkami na kaszel i od czasu do czasu antybiotykami, co w dłuższej perspektywie nie dawało absolutnie żadnych efektów i co chwilę chorowały będąc w przedszkolu, nie pozostało mi nic innego, jak jej zaufać. Pani doktor wdrożyła długofalowy plan ...
Opinia dodana przez: A.

lek. dent. Adam Dobrzyński

NZOZ Dental Smile
ulica Miła 23
05-091 Ząbki

Z całego serca polecam leczenie u doktora Dobrzyńskiego! Wspaniałe podejście do pacjęta i ogromna dokładność, na pewno nie była to moja ostatnia wizyta!

lekarz Lesław Karpiński

USG ginekologiczne, RTG

Centrum Med. Opto-Med
Orla 6
Ząbki

Proszę omijać „pseudo” lekarza szerokim łukiem. Pan przyjechał spóźniony, podczas badania USG jamy brzusznej córki, nie wydusił z siebie ani jednego słowa. Nie założył rękawiczek ochronnych, a sposób dezynfekcji głowicy USG wykonał brudną gołą ręką. Następnie zrobił kopiuj/wklej, wydrukował opis który wręczył bez żadnej opinii. Wizyta z której nic nie wynikło trwała 3 min. po czym Pani w recepcji skasowała mnie na 180 PLN. DRAMAT.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Janusz Wojewódzki

gabinet ginekologiczny
Ząbki

UWAŻAJCIE NA TEGO LEKARZA, UWAŻA ŻE PACJENTKA POWINNA WIEDZIEĆ TO SAMO CO ON, DLATEGO TEŻ NIE MA CZASU NA PYTANIA I WŁAŚCIWE PRZEKAZANIE PACJENTCE SPOSOBU BADANIA. U MNIE ZASKUTKOWAŁO TO TYM: lekarz ten stymulował mnie do pobrania komórek do in vitro. Zostałam przestymulowana -ale to podobno się zdarza. W związku z tym musieliśmy podjęć na gorąco decyzję, czy w tym samym cyklu co stymulacja będziemy podawać zarodki i ile. Decyzja ...

lekarz Daniel Śliż

Dzika 41/38
05-091 Ząbki

PAN DOKTOR BYŁ DOMIE NIE GRZECZNY BYŁ PAN DOKOTOR PISAŁ KARCIE WYPISOWEJ MA UPOŚLEDZNIE UMYSŁOWE PAN DOKTOR CHYBA JEST SAM UPOŚLEDZONY PAN DOKTOR ŚLIŻ NA PRAWDE TAKIE ŻECZY PISZE W KARCIE WYPISOWEJ NIE MIAŁ KONTAKTU ZA PACJENTEM BYŁEM ODZIAŁE W MIEDZYLESIU ODZIAŁE WEWNĘCZNYM W MIEDZYLESIU MIAŁEM KOWIDA ZESZYM ROKU 2023 ROKU JESTEM PORAZENIU MOZGOWYM PO MPD TAKI GŁUPOTY PISAŁ LEKARZ W KARCIE WYPISOWEJ SZPITALA . nie było zemną kontaktu tak ...
Opinia dodana przez: TOMASZ

lekarz Mirosław Bestry

Drewnicka 4/302
05-091 Ząbki

Wnuczka jest w tej chwili pod opieką Pana Doktora w szpitalu. Dawno nie spotkałam się z tak dobrym, życzliwym i kompetentnym lekarzem. Oprócz dokładnej diagnostyki, zlecenie konsultacji, dodatkowych badań, Doktor jest człowiek pogodnym, poświęcającym dużo czasu i choremu dziecku i opiekunowi zadajacemu mnóstwo pytań. Odpowiada i rozjaśnia wątpliwości, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, dzięki temu lekarzowi czujemy się spokojni i zaopiekowani. Polecam Pana Doktora jako świetnego o oddanego lekarza.
Opinia dodana przez: Agnieszka Zawadzka

lekarz Magdalena Michalak

NZOZ ,,Na Powstańców"
Powstańców 70 A
05-091 Ząbki

Pani Michalak wydaje się niezbyt kompetentna. Generalnie bardzo miła z podejściem do dzieci, które je lubią, niestety nie była nam w stanie pomóc w 80% przypadków. Na 10 wizyt w przeciągu 2 lat pomogła 2 razy wypisując standardowe leki i uśmiechając się szeroko.
{'id': 11159, 'name': u'Z\u0105bki'} Psychiatra

Neurolog

Szpital "Drewnica"
Rychlińskiego 1
05-091 Ząbki

Wizyta prywatna, która przebiegła w atmosferze skandalu. Lekarz kłótliwy, arogancki, używający słów/zwrotów niedopuszczalnych, ignoruje potrzeby pacjenta, nie stawia poprawnej diagnozy, odrzuca historię choroby, przesłuchuje pacjenta, pyta o sprawy niezwiązane z objawami, samą wizytą. Kapryśna, mściwa. Jej diagnoza pt. "pacjent jest zdrowy, więc przepiszę leki" woła o pomstę do nieba. Neguje wystawienie skierowań, bo tak. Kategorycznie odradzam! Proszę zgłaszać na tego "lekarza" skargi do nfz
Opinia dodana przez: Bar

lekarz Iwona Bryszewska-Cyniak

Dermatolog

05-091 Ząbki

Bardzo pozytywnie oceniam panią doktor. Przemiła a jednocześnie bardzo profesjonalna, porada medyczna w 100% trafna.

lekarz Adam Polański

Psychiatra

Multi-Lab Prywatny Zakład Opieki Zdrowotnej
Orla 20/3
05-091 Ząbki

Wspanialy lekarz nietuznikowy zainteresowany pacjentem, jak ktos chce tylko leki i do domu to pod inny adres

lekarz Anna Sobolewska-Dacewicz

Beta Med NZOZ
ulica ks. J. Skorupki 71
05-091 Ząbki

Pani Anna nie powinna być nazywana lekarzem ze względu na swoją znikomą empatię oraz niezwykle kruche ego - urazić ją może chociażby prośba o powtórzenie cytologii, jak w moim przypadku. Powtórzenie nie bez powodu - było to zalecenie mojego lekarza prowadzącego w związku z chorobą autoimmunologiczną, na którą leczę się od 20 lat, a która aktualnie ma przebieg ciężki. Pani Anna nie widziała powodu przeprowadzenia badania, pomimo okazania skierowania wraz ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Magdalena Karaś-Trzeciak

Szwoleżerów 66D/6
05-091 Ząbki

Pani lekarz podczas pobytu w szpitalu powiedziała mi że chyba nie widziałam jak dzieci w hospicjum cierpią kiedy zgłaszałam dolegliwości bólowe, a w wypisie napisała mi, że mam teatralny sposób bycia. Przydałaby się odrobina empatii do pacjentów.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Tomasz Kozera

NZOZ ,,Na Powstańców"
Powstańców 70 A
05-091 Ząbki

Bardzo kompetentny, uważny, wzbudzający zaufanie i wiarę w znakomite przygotowanie medyczne, wnikliwie i kompleksowo analizujący przypadek. Profesjonalizm dopełniają takt i kultura osobista, umiejętność budowania dobrego kontaktu z pacjentem i intuicja zawodowa. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Grażyna

lek. dent. Agnieszka Kapuścińska

Prywatny Gabinet Lekarski
Malczewskiego 13 C
05-091 Ząbki

Ja też nie polecam. Przez dr Kapuścińską straciłam sporo pieniędzy i jeszcze więcej czasu. Problemem, który pojawił się podczas leczenia, zajęła się dopiero po pół roku, przy czym okazało się, że nie wie za bardzo, co z nim zrobić. Niczego nie tłumaczy, o wszystko trzeba się dopytywać, ani jedna wizyta w ciągu 1,5 roku nie zaczęła się o czasie (wieczne opóźnienia), a kiedy przeniosłam się do innego ortodonty, okazało się, ...
Opinia dodana przez: N.