lekarz Ryszard Jęczeń

Bardzo życzliwy i kompetentny lekarz. Punktualny: nie czeka się godzinami w kolejce. Tłumaczy i pokazuje w trakcie badania, co dzieje się w ciele pacjentki. Ma poczucie humoru i dużo pozytywnej energii. Uspokaja, informuje i udziela porad. Bardzo serdecznie polecam badanie USG u Dr Ryszarda Jęczenia.

Bardzo nieprofesjonalne podejście lekarza. Przyszłam na wizytę punktualnie, a od wejścia usłyszałam nieprzyjemne komentarze, że byłam zarejestrowana wcześniej (co jest prawdą) a nie czekałam pod gabinetem, a jego wcześniejsza pacjentka nie przyszła. Całą wizytę słuchałam niewybrednych komentarzy, w tym że lekarzowi bardziej zależy na ciążach niż pacjentkom. Odpokutowałam fakt, że pacjentka nie stawiła się na badanie, mimo że ja zawsze jestem punktualnie, a w bardzo rzadkich wypadkach odwołuje wizytę. Badanie w nieprzyjemnej atmosferze. W 21 minucie pod koniec wypisywania dokumentacji na moje pytania powiedział, że czas już minął. Dziecko było obrócone, nie udało się skończyć badania, powiedział że gdybym czekała wcześniej to może by się udało mnie później przyjąć a tak muszę pofatygować się i jeszcze raz kiedyś przyjechać. Badanie odpłatne z pakietu medicover. Nie polecam.

U tego lekarza miałam wykonywane usg 28-32 tyg lekarz nasiał paniki zmierzył ze synkowi wychodzi jedna komora mózgowa bardzo duża 14,8 i nastraszył ze dziecko może być upośledzone trzeba kontroli Żr czasem się tak dzieje potem trafiłam do pani profesor okazało się ze wcale taka nie jest duża nie ma 14,8 a 9 mm ale skierowała mnie do szpitala w szpitalu tez trzy usg pokazały ze nijak pomiary doktora Ryszarda Jęczeń się maja bo na wszystkich usg w szpitalu i u pani profesor w gabinecie wychodziło maks 9,4 czyli wszystko w granicach normy !!! Przez tego pana dr najadłam się strasznie dużo niepotrzebnego stresu przepłakałam dwa dni myśląc ze dziecko będzie upośledzone !!!! Omijać szerokim łukiem !!!nie polecam

Usg ginekologiczne - rewelacja, doktor kompetentny, przemiły, wszystko wyjaśnia, pokazuje, tłumaczy

Usg ciazy - rewelacja. Przemiły, kompetentny, zaangażowany, wyjaśniający wszelkie kwestie. Bardzo polecam. Szkoda, ze juz nie pracuje na Żelaznej.