lekarz Ryszard Matuszkiewicz

3,7
3,5
3,7
3,6

NIE POLECAM!!!!! Uważam ze Pan doktor nie należny do bardzo dobrych ginekologów a nawet dobrych ;] Oto moja historia...Brałam tabletki anty przez dwa lata Diane, dlatego ze miałam wcześniej nieregularne miesiączki. Dowiedziałam się jednak, ze nie można ich tak długo brać dlatego SAMA zdecydowałam się, ze je odrzucę - Pan doktor przyznał mi racje ze mogę zrobić sobie przerwę w braniu. Jednak zdecydowałam ze rzucę to świństwo na zawsze no i wtedy zaczęły się problemy. Pan dr powiedział ze po odstawieniu tabletek powinnam w ciągu 2 msc dostać normalny okres. ...

NIE POLECAM!!!!!
Uważam ze Pan doktor nie należny do bardzo dobrych ginekologów a nawet dobrych ;] Oto moja historia...Brałam tabletki anty przez dwa lata Diane, dlatego ze miałam wcześniej nieregularne miesiączki. Dowiedziałam się jednak, ze nie można ich tak długo brać dlatego SAMA zdecydowałam się, ze je odrzucę - Pan doktor przyznał mi racje ze mogę zrobić sobie przerwę w braniu. Jednak zdecydowałam ze rzucę to świństwo na zawsze no i wtedy zaczęły się problemy. Pan dr powiedział ze po odstawieniu tabletek powinnam w ciągu 2 msc dostać normalny okres. Minęło 5 msc a miesiączki w ogóle nie było widać. Zdziwiony Pan dr brakiem okresu zapisal mi tabletki na wywołanie po czym stwierdził, ze później już będzie dobrze i wszystko się ureguluje.W miedzy czasie zlecił mi badanie krwi, które wyszło dobrze. Minęło kolejne 2,5 msc okres po tabletach pojawił się ale tylko raz. Zaniepokojona znów wybieram się na wizytę a Pan dr co? Oczywiście znów przepisuje mi tabl na wywołanie. Dodam ze miałam robione także USG, które nie wykazywało u mnie żadnych dolegliwości. I tak minęły 3 msc a mój okres pojawiał się TYLKO po tabl na wywołanie. Wtedy powiedziałam sobie, ze dość marnowania czasu na to żmudne leczenie, trzeba zmienić lekarza! Gdy poszłam na pierwsza wizytę do doktora XXX i opowiedziałam mu o moim wcześniejszym leczeniu brakiem miesiączki po tabletkach anty byl w szoku ze doktor Matuszkiewicz leczył mnie przez prawie rok tylko lekami a nie skierował mnie na żadne poważniejsze badania. Od obecnego ginekologa dr XXX dostałam skierowanie do szpitala na badanie hormonów. Wyniki badan wskazywały na jedno PCO- zespól policystycznych jajników do tego insulinoopornosc!!!!!!!! Brak miesiączki przez tak długi czas wskazywał właśnie na ta chorobę. Choroba ta możne doprowadzić do niepłodnośći kobiet jak również do wielu innych poważnych powikłań. Aktualnie biorę tabletki dla cukrzyków od 3-6 msc jeśli nie będzie poprawy grozi mi operacja - laparoskopia , usuniecie części jajników! Jestem załamana i mam ogromny zal do dr Matuszkiewicza, ze nie wysłał mnie na badania hormonalne gdyż teraz mogę mieć poważne problemy z zajściem w ciąże!Myślę, ze gdybym nie zdecydowała się na zmianę lekarza dr M nadal leczyłby mnie tabl na wywołanie okresu. Dodam ze mam 19 lat a operacja w tak młodym wieku oraz tego typu choroba jest dla mnie czymś nie wyobrażalnym. Trudno mi się z tym pogodzić, gdyż dużo kobiet leczy się na te chorobę wiele lat, ale teraz muszę wieżyc, ze będzie dobrze.
Zatem rekapitulując, uważam ze dr M mimo tego ze jest miłym lekarzem jest niekompetentnym i nie wie jak zabrać się za prawidłowe leczenie pacjentki!

Lekarz miły i sympatyczny ale to wszystko. Kompetencje zerowe. Może kiedy kobieta nie ma problemów to się Doktor sprawdzi ale gdy jest coś nie tak to zdecydowanie nie polecam! Doktor źle wykonał zabieg ginekologiczny i przez niego miesiąc się leczę w Poznaniu i to jeszcze nie koniec. Przez doktora mogłam nawet na cmentarzu wyladować. Nie polecam nikomu ! I mam nadzieje, ze "lekarz" nikomu już nie zrobi krzywdy.

Nie polecam. Najgorszy lekarz jakiego znam. Zataja informacje o stanie zdrowia dziecka. Przez niego moja coreczka albo moglysmy umrzec. Cale szczescie ze mala urodzila sie wczesniakiem. Nie wiedzialam ze mala ma wodoglowie, a to musi byc ustalona cesarka z gory, bo albo mala by sie udusila, albo mnie by rozerwalo, cale szczescie ze nie doczekala terminu (oczywiscie urodzilam silami natury, bo nic nie wiedzialam o chorobie malej) oraz nie poinformowal mnie pan doktor, o ile mozna go tak nazywac o rozszczepie wargi (ktore sie tworzy w 6 tygodniu ciazy). Dziekuje tylko Bogu, ze kiedy zaczelam krwawic w 7 miesiacu szpital w słupcy przekierowal na polna w Poznaniu. Dzieki nim moja Nikola zyje.

Bardzo dobry lekarz. Mi pomógł w chorobie mimo, że ponad rok nie wiedziałam co mi dolega zostałam odsyłana od jednego do drugiego lekarza dopóki nie poszłam do Pana doktora Matuszkiewicza który od razu wiedział jak mi pomóc.

Od wielu lat chodzę do tego ginekologa. Jestem bardzo zadowolona. Wcześniej chodziłam do innych lekarzy, ale strasznie stresowałam się przed wizytami wręcz bałam, ale pojawił się w naszym mieście p.Matuszkiewicz i świat stał się inny. Jest jedynym ginekologiem, przed wizytą u którego nie odczuwam żadnego stresu.

chodzę do doktora Matuszkiewicza 8 lat, jestem z niego bardzo zadowolona prowadził on moje dwie ciąże, usunięcie nadrzerki które miałam robione w amice na oddziale( z małymi komplikacjami ale w trakcie Pan Doktor się mną znakomicie zajmował) teraz przez Pana Doktora mialam wlożoną wkładke wszystko dokładnie wytłumaczył,odpowiedział na każde pytanie, a co do tych recept nigdy nie spotkałam sie aby kazał mi iść wykupić do apteki w amice.

Chodzę do tego lekarza już kilka lat, prowadził moja pierwszą ciążę i niestety urodziłam miesiąc wcześniej. Nie twierdzę, że była to wina Pana doktora ale jednak daje to do myślenia zwłaszcza ze miałam rozwarcie, a Pan doktor kazał mi odstawić tabletki podtrzymujące ciążę. Teraz znowu jestem w ciąży i miałam pewne problemy, byłam w szpitalu i na wizycie kontrolnej po szpitalu Pan doktor nawet mnie nie zbadał, więc teraz postanowiłam udać się do innego lekarza w celu porównania. Zobaczymy czy zostanę przy obecnym czy zdecyduję się jednak na innego lekarza. Muszę tez dodać, że do tej pory mnie nie zawiódł, ale zauważyłam też że ma coraz mniej pacjentek więc to musi o czymś świadczyć. Pozdrawiam

Niestety nie polecam tego pana. Wszystko było ok, póki badania, za które zapłaciłam, nie wyszły z powodu źle pobranego wymazu. Pan doktor zaczął mnie unikać i odsyłać do "za tydzień". W końcu się poddałam, ponieważ pogłębiła mi się infekcja, a wcześniej przypisane leki nie pomagały i poszłam do innego lekarza, który zrobił mi bez problemowo badania i wyleczył infekcje. Doktor Matuszkiewicz uznał infekcje za drobną, a drugi lekarz uznał ją za ostry stan zapalny. Może miałam pecha, ale nie mogę polecić tego pana.

bylam dzisiaj pierwszy raz utego lekarza wrazenie pozytywne .Caly czas leczylam sie w swietej rodzinie w Poznaniu p o r a z k a torbiele na jajniku to nic takiego .....D.Matuszkiewicz poradzil mi abym poddala sie zabiegowi laparoskopi chyba sie zdecyduje

Jestem niewyobrażalnie zdegustowana. Każda z Was ma prawo mieć własne zdanie więc to jest tylko moja opinia. Byłam prywatnie więc liczyłam na chociaż chwilę uwagi i poświęcenia mi czasu. Wizyta szybka, lekarz nie wysłuchał mnie, nie interesował się tym co mówię, jak się spytałam o jakiś lek to stwierdził, że jak już Pani jakiś tam brała to co mi innego będzie szukał, nie zastanowił się w ogóle jak mi pomóc. Jak powiedziałam,że mam jeszcze inne problemy to stwierdził, że każdy na innej wizycie - szokujące!!! Wyraźnie się spieszył. Zmarnowałam 80 zł. Nawet nie wysłuchał mojej historii choroby. Już nigdy do niego nie pójdę. Teraz już wiem dlaczego od innych kobiet te negatywne komentarze i łatwość dostania się do niego. Jest mi przykro, że zostałam tak potraktowana.