lekarz Ryszard Matuszkiewicz

bardzo dobry lekarz, prowadził mi 1 i 2 ciążę jestem zadowolona polecam

bardzo dobry lekarz, prowadził mi 1 i 2 ciążę jestem zadowolona polecam

Chodzę do tego lekarza już kilka lat, prowadził moja pierwszą ciążę i niestety urodziłam miesiąc wcześniej. Nie twierdzę, że była to wina Pana doktora ale jednak daje to do myślenia zwłaszcza ze miałam rozwarcie, a Pan doktor kazał mi odstawić tabletki podtrzymujące ciążę. Teraz znowu jestem w ciąży i miałam pewne problemy, byłam w szpitalu i na wizycie kontrolnej po szpitalu Pan doktor nawet mnie nie zbadał, więc teraz postanowiłam udać się do innego lekarza w celu porównania. Zobaczymy czy zostanę przy obecnym czy zdecyduję się jednak na innego lekarza. Muszę tez dodać, że do tej pory mnie nie zawiódł, ale zauważyłam też że ma coraz mniej pacjentek więc to musi o czymś świadczyć. Pozdrawiam

ja jestem bardzo zadowolona z tego lekarza - zawsze miły , uśmiechnięty - a co najważniejsze zawsze wysłucha , wytłumaczy - polecam

Ma jakies kontakty z apeka w amice kaze tam wykupywac leki (nie daje nawet recepty), wiec budzi to obawe kombinatu apteka-lekarz i wypisywania lekow z ktorych maja zyski.

JA MAM INNE ZDANIE. JEŚLI JEST WSZYSTKO OK TO MOŻE I JEST DOBRY.

JA MAM INNE ZDANIE. JEŚLI JEST WSZYSTKO OK TO MOŻE I JEST DOBRY.

Pan Matuszkiewicz jest sympatycznym ginekologiem chodze do niego od nie dawna i na pierwszej wizycie zrobił na mnie lepsze wrazenie niż zrobiła pani ginekolog do ktorej chodziłam prywatnie polecam go pania ktore nie moga sie zdecydować

bardzo mily i kompetentny lekarz. Zna sie na swoim fachu i potrafi udzielac wyczerpujacych informacji.

jako lekarz jest bardzo sympatyczny ,nie ingeruje w organizm bez upewnienia sie czy jest to konieczne .stara się zawsze najpierw stosować tabletki a na samym końcu zabiegi tak jak w moim przypadku. godny zaufania.

Jak dla mnie to lekarz naprawde godny polecenia:) zawsze sluzy radą i można do niego iść z kazdym problemem. chodze do niego od 3 lat i nigdy bym go nie zamienila na innego lekarza.zawsze spokojnie wszystko wyjasni zleci potrzebne badania a o kobiety w ciazy naprawde dba szczegolnie. lekarz jest godny polecenia

Ja jestem zadowolona z tego lekarza. Przede wszystkim dlatego, że jest miły, uprzejmy, rzeczowy.Na każde zadane pytanie udzieli wyczerpującej odpowiedzi. Jestem jego pacjentką w sumie od niedawna, ale prowadzi on moją ciążę, więc mam z nim często do czynienia. Według mnie jest lekarzem godnym polecenia.

Według mnie jest lekarzem godnym polecenia.