Ryszard Szczepański

Dziwię się bardzo wszystkim negatywnym opiniom. Wczoraj właśnie byłam na wizycie i jestem bardzo zadowolona. Już po wejściu bez wywiadu lekarz wiedział o mojej chorej kostce, bolącym kolanie i biodrze. Był bardzo miły i jego żona również. Skąd te złe opinie - niewiem. My z mamą wyszłyśmy ze śmiechem na ustach ale oczywiście nie z lekarza tylko z miłej atmosfery. Wkładki już mam w bucikach. Koszt rzeczywiście może dla wielu ludzi zbyt wysoki ale żeby być dobrym lekarzem też trzebasporo zainwestować. Ja szczerze polecam!!!

U doktora Sczepanskiego bylam 5 lat temu.Przez 5 lat korzystam z wkladek, bez ktorych mialabym problem z chodzeniem.Czuje sie swietnie i wlasnie wybieram sie do Polski po nastepna pare wkladek.Moje zastrzezenia dotycza zbyt wysokiej ceny i okropnej obslugi w rejestracji. Dziekuje

Dzięki temu Panu co nazywa siebie lekarzem mam przepuklinę lędźwiową.Tak mnie połamał, że nie mogłam wyjść z gabinetu na własnych nogach. Zostałam wyniesiona na rękach przez męża i prosto pojechałam do szpitala. Przez kolejne dwa tygodnie jeździłam na wózku inwalidzkim, po trzech tygodniach zaczęłam chodzić przy balkoniku.Nie polecam nikomu tego "lekarza". Minęły trzy latach od feralnej wizyty i do końca życia problem z kręgosłupem.A szczytem bezczelności było pobranie ode mnie pieniędzy za wizytę.Porażka,ludzie nie dajcie się nabrać.Szkoda pieniędzy.NIE POLECAM - ODRADZAM!!!

To porażka. zgadzam sie z wypowiedziami pacjentów. Kasuje jak za zboże. narzuca ludziom swoje diagnozy, szum w uszach od kregosłupa to chyba jaja. Wycina przy biurka wkładki i gwarantuje cudowne uzdrowienie. Siła sugestii owszem ale wszystko ma swoje granice i swoja cene nie 450 zl!!! wiecej tam nie pojde i uważajcie na tego cudotwórcę?!

byłem pierwszy raz, z polecenia. I powiem tak: proszę omijać to miejsce z daleka!!! Lekarz to wróżbita, który strzela co mi było ( nietrafnie). Obsługa w rejestracji jest poniżej poziomu prl-u. ta pani to musi być jakaś pomyłka!!! zapłaciłem jak za zboże i nic nie pomogło. a sam doktor jest bardzo nieuprzejmy. Ogólnie bardzo nisko oceniam poziom.

Witam! Po pierwszej wizycie u lekarza wyszłam jak od cudotwórcy przestałam się garbić i pan doktor patrząc na mnie wymienił wszystkie moje dolegliwości. ale niestety po 3 dniach czar prysł moje dolegliwości powróciły. wybrałam się na kolejna wizytę... minął rok czasu a poprawy nie ma.moje znajome były u niego i bardzo go zachwalają nie wiem co o tym myslec niby ludzi duzo w kolejce ale mnie jakos nie pomaga nie wiem co robic dalej bo jednak dosc sporo kasuje za wizyte a poprawuy nie ma.

Szok. Pan doktor nie pytał i nie interesował się jakie mam problemy i z czym przyszłam, tylko sam wyliczał i to w większości nietrafnie. Miałam uczucie, że jestem u wizjonera i cudotwórcy i o tym powiedziałam. Mam wrażenie, że u Pana doktora wszyscy mają jedną i ta samą dolegliwość i wszyscy tak samo są leczeni czyli WKŁADKI.Miałam wyjść z gabinetu uzdrowiona, bez żadnych dolegliwości,tak powiedział Pan doktor, a są jeszcze większe. Nie podważam kompetencji Pana doktora ale należy leczyć a nie tylko zarabiać. Wkładki są tak szerokie, że już 3 pary butów zostało rozwalonych i nie mogę kupić takich, które by mieściły wkładki i stopy.
Miałam opuścić gabinet bez żadnych dolegliwości, a jest jeszcze gorzej.

Dr ma pikantne poczucie humoru i należy podejść do jego uszczypliwych komentarzy z uśmiechem. Tłumaczy wyczerpująco ale kiedy pacjenci nie starają się zrozumieć potrafi sypnąć ostrzejszym komentarzem. Wszystko jednak tylko i wyłącznie dla dobra pacjentów. Nie spotkałam osoby, która z jego gabinetu nie wyszła rozwiązawszy swojego problemu. Pani Szczepańska natomiast przyjmuje telefony z częstotliwością co 4-5 min więc czasami jak każdy człowiek może być wyprowadzona z równowagi. Samo też podejście klientów też pozostawia wiele do życzenia. Czas- oczekiwania 2 miesiące jest autentyczny.

Gość profesjonalista, jednakże cyniczny i wyśmiewający inne metody leczenia niż jego własna. Wszystkie choroby zaczynają się od stóp.Katar z nosa przestanie Ci lecieć jak założysz wkładki.Nie masz skoliozy, tylko krzywo stawiasz stopy. Zniknie, jak założysz wkładki...no i inne tego typu stwierdzenia, które naprawdę denerwują! A żonka w recepcji - jak to powiedzenie mówi "wyżej... niż ....ma"masakra, najmądrzejsza, najpiękniejsza i w ogóle...czego to oni nie mają albo gdzie nie byli..ale, jak zauważyłam, nie mają kasy fiskalnej!

Dr. Szczepański jest jak najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego znam. Dzięki niemu mogę normalnie chodzić. Żaden lekarz nie mógł zdiagnozować co mi jest. W końcu ktoś mi polecił Dr. Szczepańskiego i to dzięki niemu chodzę. Kochani tutaj nie chodzi o opinie pani z rejestracji tylko Doktora tak?? A Wy się uwzięliście. Mnie szczerze nie obchodzi co ta Pani robi liczy się tylko to jak Doktor leczy a leczy i to Bardzo dobrze jak dla mnie to na 6+. Pomógł sporo moim znajomym i jest wart polecenia. A pieniądze?? Uważam że warto, jest bardzo dobrym specjalistą i za to kasuje. Dobrym lekarzem nie jest się na "pstryk" tylko On też musiał się sporo napracować żeby mieć teraz taką wiedzę i dobrze że tak kasuje. Jak byłam u niego to ludzie z całej Polski do niego przyjeżdżają czyli to o czymś świadczy. a jeśli Wam coś nie odpowiada to idźcie do przychodni za darmo ale efektów podejrzewam nie będzie a tu płacisz ale jesteś w 100% zdrowy. Logiczne że on nie jest jakimś cudotwórcą sami też musimy nad sobą pracować i współpracować z nim a nie robić po swojemu.