Ryszard Szczepański

Lekarza jeszcze nie poznałam, dopiero umówiłam się na wizytę. szokujące ceny!! Wizyta 200, wkładki od 250 wzwyż. Zapłaciłabym każdą cenę za zdrowie moich dzieci, choć przy trójce będzie mnie to kosztować conajmniej 1350zl! A dzieciom stopy rosną...

Smutne w tym wszystkim jest to, że to dobry specjalista ale zdaje się, że jest pod zbyt dużym wpływem swojej żony (tak, tak to ta pani w recepcji). Właśnie się dowiedziałem, że od czerwca wzrasta koszt wizyty i to dość znacznie. W ciągu 1,5 roku podwyżka wyniesie już 100%.

niestety nie udało mi się umówić na wizytę z doktorem pani która prowadzi zapisy okazała się opryskliwym niekompetentnym babskiem pozbawionym empatii w bardzo nieuprzejmy sposób z akcentem rosyjskim odesłała mnie z kwitkiem traktując jak śmiecia Panie doktorze warto pomyśleć o zmianie personelu psuje to niepotrzebnie Pana opinie

niestety nie udało mi się umówić na wizytę z doktorem
Panie doktorze warto pomyśleć o zmianie personelu
psuje to niepotrzebnie Pana opinie