Panicznie bałam się zabiegów dopóki nie trafiłam na Doktora Bałasza! Mój przypadek był dość nagły, ponieważ dwa dni przed odnalezieniem dr Sebastiana Bałasza po raz kolejny udałam się na nieudany zabieg chirurgicznej ekstrakcji ósemki na Akademię Medyczną, na AM nie potrafili mnie znieczulić doktor przerwała mi zęba do połowy, tam gdzie znieczulenie działało i zaniechała dalszej ekstrakcji w miejscach gdzie nie działało znieczulenie i odesłała do domu, bez antybiotyków, bez tabletek przeciwbólowych, z informacją "proszę przykładać zimne" i z umówioną wizytą na za tydzień. Ból mnie otumanił, nie mogłam spać, ...

Panicznie bałam się zabiegów dopóki nie trafiłam na Doktora Bałasza!
Mój przypadek był dość nagły, ponieważ dwa dni przed odnalezieniem dr Sebastiana Bałasza po raz kolejny udałam się na nieudany zabieg chirurgicznej ekstrakcji ósemki na Akademię Medyczną, na AM nie potrafili mnie znieczulić doktor przerwała mi zęba do połowy, tam gdzie znieczulenie działało i zaniechała dalszej ekstrakcji w miejscach gdzie nie działało znieczulenie i odesłała do domu, bez antybiotyków, bez tabletek przeciwbólowych, z informacją "proszę przykładać zimne" i z umówioną wizytą na za tydzień. Ból mnie otumanił, nie mogłam spać, ruszać się, szczękościsk był tak mocny, że ledwo mówiłam, nie mogłam pić, jeść, nic. Po dwóch dniach zaczęłam szukać pomocy w szpitalach, jednak wszyscy mnie odsyłali na AM, załamana i zrezygnowana poszukałam chirurga i znalazłam! Dr Sebastian Bałasz słysząc moją historię bez wahania powiedział spokojnym głosem, że mi pomoże, żebym się nie martwiła i przyszła. Godzinę później byłam u niego w gabinecie. Znieczulał mnie stopniowo, małą igłą (wizyta na AM skończyła się kilkunastoma kłuciami), po pierwszej dawce znieczulenia po raz pierwszy od dwóch dni zjadłam. Dr Bałasz bez wahania podjął się ekstrakcji tego zęba, naprawił błąd innego lekarza, zrobił to bardzo delikatnie, dokładnie mi wytłumaczył co i dlaczego bedzie robił, w każdym momencie mówił mi, co mogę poczuć, cały proces przebiegał bardzo sprawnie i o dziwo bardzo spokojnie, z pewną gracją. Po wizycie u niego dostałam instrukcję dotyczącą tego jak się zachować po ekstrakcji zęba, jak dbać o ranę. Po wizycie wreszcie przespałam całą noc.

Dr Sebastian Bałasz, to bez wątpienia lekarz z powołania, którego polecam w 200%, to osoba, która dzięki doświadczeniu i umiejętnościom nie boi się trudnych przypadków. Dowodem na polecenie tego lekarza nie tylko jestem ja, ale też opinie jego pacjentów, z którymi miałam przyjemność zetknąć się w poczekalni - każdy go polecał. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam do dr Bałasza! Ola Wronka

Dolne 2 ósemki ułożone poziomo z korzeniami przyrośniętymi do kości szczękowej,które parły na siódemki wywołując niesamowity ból a przy tym stan zapalny i zgorzel.Warto dodać,że w/w ósemki częściowo wkomponowane były w dziąsła co całkowicie utrudniało ich wydobycie.Doktor Sebastian Bałasz z niesamowitą precyzją oraz pełną rutyną wręcz poradził sobie znakomicie z tym co z pewnością przerastało by fach innych stomatologów.Dwa zabiegi operacyjne w odstępie 8 miesięcznym dały mi ulgę i komfort lecz gdyby nie doskonałe i bardzo profesjonalne zabiegi wykonane przez doktora Bałasza to podejrzewam,iż do dnia dzisiejszego odczuwał bym skutki uboczne po zabiegach wykonanych przez innego stomatologa.Po 2 latach przyszła kolej na górne ósemki i rzecz jasna udałem się do fachowca by usunął usterkę tak bym nigdy już nie odczuwał dolegliwości bólowych.Zabiegi przebiegły błyskawicznie,zanim się zorientowałem to wielkie zęby były już w szczypcach doktora Bałasza.Doskonałe warunki w gabinecie oraz świetna asysta Pani Magdy sprzyjają miłej atmosferze oraz profesjonalnej opiece nad pacjentem.Polecam każdemu doktora Sebastiana Bałasza bo uważam,że żaden przypadek nie stanowi dla niego problemu a przy tym leczenie oraz zabiegi są bezbolesne ponieważ używane do znieczuleń preparaty są bardzo wysokiej klasy.Robert z okolic Wrocławia:)

Do dr Bałasza chodzę trzeci rok, wyleczył wszystkie moje zęby i nadal zgłaszam się do niego na kontrolę. Doktor jest świetnym fachowcem, nie boi się trudnych lub żmudnych przypadków. Dba również o estetykę zębów. Mam ubytek w bardzo niefortunnym miejscu, a mianowicie pomiędzy jedynką a dwójką. Dwóch wcześniejszych specjalistów starało się kilkukrotnie to miejsce wypełnić tak, żeby plomba była niewidoczna. Niestety za każdym razem z marnym skutkiem, efektem była odbarwiająca się plama w najbardziej widocznym miejscu, czyli na przodzie. Dopiero dr Bałasz w końcu zajął się moimi zębami tak, że ...

Doktor jest świetnym fachowcem, nie boi się trudnych lub żmudnych przypadków. Dba również o estetykę zębów. Mam ubytek w bardzo niefortunnym miejscu, a mianowicie pomiędzy jedynką a dwójką. Dwóch wcześniejszych specjalistów starało się kilkukrotnie to miejsce wypełnić tak, żeby plomba była niewidoczna. Niestety za każdym razem z marnym skutkiem, efektem była odbarwiająca się plama w najbardziej widocznym miejscu, czyli na przodzie. Dopiero dr Bałasz w końcu zajął się moimi zębami tak, że wypełnienie jest idealnie zgrane z kolorem zębów. Podczas dwóch wizyt doktor potraktował zadanie jak wykonanie dzieła sztuki- mieszał kolory, nakładał warstwy, dosłownie rzeźbił wypełnienie. Nawet nie spodziewałam się tak świetnego efektu.
Co prawda u doktora trzeba długo czekać w kolejce w gabinecie, ale pomimo tego warto uzbroić się w cierpliwość i zainwestować swój czas na rzecz profesjonalizmu i kompetencji.
Gorąco polecam doktora Bałasza.
Ola S.

Mam paradontozę, odsłonięte szyjki zębowe, ruszały mi się zęby, kilka z nich straciłem. Pan Sebastian, gdy to zobaczył powiedział, że potrafi zatrzymać ten proces. Zaproponował zabieg podniesienia dziąsła poprzez zaszycie w nim sproszkowanego materiału kostnego. Zabieg się udał, ruchomość zębów ustała, co pozwoliło na założenie protezy szkieletowej. Pozostałe odsłonięte szyjki zębowe odbudował. Stwierdził, że żałuje, że nie spotkaliśmy się 2 lata wcześniej, uratowałby mi przynajmniej 2 zęby. Ja też żałuję. Parę słów o samym Panu Sebastianie: nigdy nie odmówi pacjentowi przychodzącemu z bólem, zawsze jest perfekcyjnie dokładny (o czym mogłem ...

Parę słów o samym Panu Sebastianie: nigdy nie odmówi pacjentowi przychodzącemu z bólem, zawsze jest perfekcyjnie dokładny (o czym mogłem się przekonać przy usuwaniu osadów
na zębach), gdy trzeba poświęca pacjentowi więcej czasu niż planował. Powoduje to czasem "poślizgi" i konieczność dłuższego przebywania w poczekalni. Jest także chirurgiem, przez co nie boi się "trudnych przypadków" (np. jak mój). W gabinecie i poczekalni miła atmosfera, ceny w porównaniu do tych "na mieście" niższe. Bardzo polecam.

Od lat miałam problem z odsłoniętymi szyjkami zębowymi. Trzy lata temu poddałam się zabiegowi podniesienia dziąsła i zaszyciu w nim materiału kostnego. Niestety zabieg zakończył się niepowodzeniem. Szyjki ponownie odsłoniły się. Po wielu poszukiwaniach właściwego lekarza i sposobu leczenia, rok temu trafiłam na wizytę do dr Bałasza. Na konsultacji otrzymałam fachową i wyczerpującą informację na temat mojego schorzenia oraz plan kompleksowego leczenia. Trzy miesiące temu Pan Bałasz przeprowadził na tych moich odkrytych szyjkach zębowych zabieg ,,przesunięcia dokoronowego dziąsła". Zabieg zakończył się pełnym sukcesem. Gorąco polecam tego lekarza. Nie znam innego stomatologa, który z takim zaangażowaniem i pasją wykonuje swój zawód. Plomby założone przez Pana Doktora zawsze są idealnie dopasowane, bruzdy są dokładnie odwzorowane.Jestem już po około 12 wizytach stomatologicznych u Pana Bałasza i proszę mi wierzyć efekt leczenia jest zawsze taki sam - czyli bardzo dobry. Pozdrawiam, Dorota.

Doktor Sebastian Bałasz wykonał u mnie zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu zęba zatrzymanego(podejrzenie zębiaka). Zanim trafiłam do doktora Bałasza, byłam na konsultacji w innym gabinecie. Lekarz stwierdził, że zabieg jest poważny i wycenił na 2 500 zł, nie zdecydowałam się, to zaproponował mi obniżkę ceny do 1 500zł. Nie wzbudzał mojego zaufania, na pytania o zabiegu odpowiadał bardzo lakonicznie. Na szczęście trafiłam na konsultację do doktora Sebastiana, który otoczył mnie troskliwa opieka. Odpowiedział na wszystkie pytania konkretnie i rzeczowo. Przeprowadził zabieg bardzo sprawnie i fachowo. Ząb usunął w całości co ...

Na szczęście trafiłam na konsultację do doktora Sebastiana, który otoczył mnie troskliwa opieka. Odpowiedział na wszystkie pytania konkretnie i rzeczowo. Przeprowadził zabieg bardzo sprawnie i fachowo. Ząb usunął w całości co nie było proste,a także pobrał materiał do badania histopatologicznego. Pełen profesjonalizm i precyzja. Koszt zabiegu 700 zł niezwykła różnica w cenie i podejściu do pacjenta. Po tygodniu wróciłam na zdjęcie szwów. Rana pięknie się goiła. W gabinecie panuje przyjazna i miła atmosfera to zasługa także Pani Magdy.
Polecam wszystkim doktora Sebastian Bałasza. Jest to świetny fachowiec.

Jestem obecnie po usunięciu trzeciej ósemki u dr. Sebastiana, mój przypadek jest dość skomplikowany ze względu na zatrzymanie moich dużych rozmiarów ósemek w kości. Tego typu ósemki bezwzględnie wymagają chirurgicznego usunięcia. Doktor Sebastian podjął sie wyzwania i postanowił mi pomoc co uczynił juz po raz trzeci. Muszę przyznać ze pomoc okazała sie fachowa i profesjonalna. Zabiegi przebiegają bezbolesine, panuję miła atmosfera oraz indywidualne podejście do pacjenta, nie mówiąc o nieocenionej asyście Pani Magdy. Serdecznie polecam Pana doktora. Marcin

Serdecznie polecam Pana doktora.
Marcin

Serdecznie polecam Pana doktora.
Marcin

Od zawsze stomatolog wzbudzał ze mnie przerażenie. Nigdy się nie zdarzyło, bo jakaś wizyta była bezbolesna, czy łatwo znośna. Dopóki nie trafiłam na dr. Sebastiana. Mój mąż chodził do niego, wyleczył mu wszystkie zęby. W końcu i ja się odważyłam i poszłam, choć lekko zmuszona, bo zaczął mnie boleć ząb;) Pan Sebastian widział co się ze mną dzieje i podszedł do wszystkiego bardzo fachowo i sympatycznie, jak i z humorem. Kilka dni temu byłam u niego trzeci raz, niedługo idę znowu. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak przyjemnego lekarza. Polecam!

OD KILKU LAT MIESZKAM W WIELKIEJ BRYTANII ALE POCHODZĘ Z KĄTÓW WROCŁAWSKICH. W UBIEGŁYM ROKU KOLEŻANKA POLECIŁA MI WŁAŚNIE PANA DOKTORA. MAM 28 LAT I JAK DOTAD NIE SPOTKAŁAM TAK RZETELNEGO I MIŁEGO LEKARZA, KTÓRY JASNO I PRECYZYJNIE WYTŁUMACZYŁ MI MÓJ PROBLEM. WIZYTA PRZEBIEGŁA W PRZYJACIELSKIEJ I BEZSTRESOWEJ ATMOSFERZE( CO DLA MNIE BYŁO BARDZO WAŻNE). MUSZĘ TEŻ WSPOMNIEĆ O SZCZEGÓLNYM ZACHOWANIU HIGIENY I CZYSTOŚCI CZEGO BRAKUJE W GABINETACH W ANGLII. WARTO TEŻ DODAĆ ŻE PAN DOKTOR WZBUDZA SYMPATIĘ U DZIECI, MOJA SIOSTRZENICA GO UWIELBIA. LEKAZR GODNY POLECENIA.

OD KILKU LAT MIESZKAM W WIELKIEJ BRYTANII ALE POCHODZĘ Z KĄTÓW WROCŁAWSKICH.
LEKAZR GODNY POLECENIA.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Wrocław"?

Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary