Ogólnie mam zdrowe i bezproblemowe zęby. Swego czasu pan doktor zrobił mi jedną dziurkę i stwierdziłam, że było bezboleśnie i bardzo starannie zrobione, więc wybrałam się na coroczna wizytę kontrolną znowu do niego. Niestety chyba brakuje mu pacjentów, ponieważ zaczął wynajdywać mi problemy, a ceny miał jakby z kosmosu. Chciał mi na przykład wyrywać ósemki wpajając mi jakieś bzdury, a po konsultacji z innym lekarzem okazało się, że są zdrowe, ładnie wpasowane w łuk i nie trzeba totalnie nic z nimi robić. Jak ktoś nie ma co robić z pieniędzmi to zapraszam, ale moja noga już więcej tam nie postanie.

Byłam, doświadczyłam i się załamałam , nawet dobrze nie usiadłam i usłyszałam, że koszt leczenia paradontozy to blisko 500 tyś zł a jak się nie ma to trzeba pogodzić się z utratą zębów i na tym koniec po 7 min zapraszam do zapłacenia 110 zł.TRAGEDIA

U pana Tyrzyka zjawiłam się po rekomendacji innego stomatologa, który twierdził że to dobry specjalista od chorób przyzębia, a już niestety w wieku 30 lat miałam zanik kości w kilku miejscach. Jeśli idzie o mnie to u pana Tyrzyka wszystko jest na plus w porównaniu z moim dotychczasowym stomatologiem, który nie dość że zdzierał kasę, to jeszcze na dodatek miał zawsze opóźnienia w wizytach (30 min. do standard). Fachowo wytłumaczył z czego wynikają moje problemy, podał koszt leczenia i przede wszystkim pacjent jest przyjmowany od tej godzinie na którą się ...

Jeśli idzie o mnie to u pana Tyrzyka wszystko jest na plus w porównaniu z moim dotychczasowym stomatologiem, który nie dość że zdzierał kasę, to jeszcze na dodatek miał zawsze opóźnienia w wizytach (30 min. do standard). Fachowo wytłumaczył z czego wynikają moje problemy, podał koszt leczenia i przede wszystkim pacjent jest przyjmowany od tej godzinie na którą się umówił. Tanio nie jest to fakt, ale dla mnie to nie jest aż tak istotne.

Inny doktor mi polecil tego stomatologa jako specjalistę od spraw perio. Pojechalam 150 km. wizyta trwala moze z 10 minut, dotknąl mnie pan doktor szpikulcem moze w 2 miejscach i stwierdzil , ze zapalenia nie ma bo dziąsla nie krwawią..pstryknąl 3 zdjęcia stwierdzając, ze nie widzi blędow protetycznych w mojej paszczy i to wlaściwie wszystko czego sie dowiedzialam:))) a że boli to chyba nieistotne, nie ma zapalenia więc powinnam się cieszyć?? a blędow to ja też nie widzę bo korony wykonywal mi misstrz i nie bardzo mnie jego opinia na ten temat interesowala, ja pojechalam z bolącym dziąslem a nie zębem! aaaa dodal jeszcze , ze nie wie dlaczego boli ale ta mega konsultacja kosztowala 110 zl:))) Co do uprzejmości- tak wszyscy się sztucznie uśmiechają ale pytań lepiej nie zadawać bo Pan doktor z tą wyuczoną uprzejmością itak nie odpowie, przecież co będzie slamsowi tlumaczyl..nie ma zapalenia i już! Ja napewno to sobie wszystko wymyślilam i nie mam nic lepszego do roboty niż jeżdzenie po dentystach więc tak sobie podrózuję:))))Ja rozumiem, ze można nie wiedzieć... ale taką kase za to brać?!!!!
Panie Doktorze wszystko wraca! zanim się Pan odwróci to wszystko wróci:))))

Polecam wszystkim bojącym się dentysty i bólu,Obsługa na najwyższym poziomie.Pani Asystent i sam Szef ludzie znający się na człowieku z dobrym podejściem do strachliwych pacjentów.Ceny nie są niskie ale warto zapłacić parę złotych więcej i mieć bezbolesny zabieg.Pozdrawiam

na problem spojrzono z bardzo szerokiego spektrum zagadnien bylo milo i tak pro bylem tylko na konsultacji 20min wiec trudno powiedziec ze moja ocene jest bardzo wiarygodna lecz na pierwsze wrazenie to pozytywnie

na problem spojrzono z bardzo szerokiego spektrum zagadnien
bylo milo i tak pro

Gabinet p. Tyrzyka bardzo się zmienił. Zespół lekarzy a w szczególności lekarz? (chyba nie zasługuje na miano lekarza, nie mówiąc o człowieku) Lisiecki. Zwykły cham i prostak, obrażający swoich pacjentów, dzięki którym żyje. Pijawka ludzka niemająca współczucia dla innych ludzi. Ostrzegam, idąc do tego gabinetu dowiadujcie się najpierw o cenę. Bo potem zedrze z was skórę. Najpierw wszystko pięknie, zapłać , a potem kop i więcej nie wracaj. Chyba, że z nową kasą. Asystentki i obsługa niesympatyczna. TAK TRZYMAĆ P. TYRZYK , ALLELUJA I DO PRZODU!!!!!!!!

Do lekarza trafilam z ostrym zapaleniem przyzebia:(. Leczenie jest jeszcze nie zakonczone, natomiast juz po 4.krotkich wizytach efekty sa bardzo zadowalajace. Dr bardzo rzeczowy, precyzzyjnie odpowiadal na kazde pytanie, pewna i zarazem "delikatna" reka,swietnie poradzil sobie z moja dentofobia. Zarowno dr jak i asystenka bardzo profesjonalnie podchodza do pacjenta. Jezeli chodzi o ceny, to ciezko porownac z innymi gabinetami, moze tanio nie jest, natomiast "promocja" nie byla kryterium w jakim wyszukiwalam lekarza..... Gabinet polecam wszystkim tym, co maja problemy z krwawiacymi, ropiejacymi dziaslami i panicznie boja sie foteli dentystycznych......

kompetentny, z dużą wiedzą fachową, uzasadnia podejmowane dzialania lecznicze, uprzejmy

Potwierdzam poprzedni komentarz i zdecydowanie odradzam. Jechałem na konsultacje 200km i mając 50 km do celu dostaje telefon z gabinetu z informacją, że pan doktor odwołuje pozostałe wizyty. Pozostawiam to bez komentarza.