lek. dent. Siwiec Radosław

Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Leczenie kanałowe szóstki poszło prawie bezstresowo. Polecam bo dobrych trzeba polecać.

Leczenie zębów u tego dentysty jest bezbolesne.Świetne podejście do małych, jak i dorosłych pacjentów Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak sympatycznym i dobrym dentystą. Z całą rodziną leczymy zęby polecam wszystkim znajomym

chodzimy do doktora całą rodziną. ja żona i dwójka dzieci. Leczenie na wysokim poziomie a przy tym pan doktor jest bardzo miły. widać że wykonuję ten zawód nie tylko dla pieniedzy ale przede wszystkim dla pacjentów.

Zdecydowanie polecam tego dentystę, kompetentny, dokładnie tłumaczy czynności, które wykonuje, jakość wykonanego leczenia godna polecenia

godna polecenia

Lekarz super! Miałam kłopoty z górną dwójką. Sztyft wypadł i uszkodził korzeń. Pan doktor znakomicie rozwiązał problem szybko i bezboleśnie a w dodatku b.estetycznie.Cena średnia ale wykonanie na medal. Poleciłam też pana dr mężowi. też nie może się go nachwalić. Oboje cieszymy się, że ma takie uznanie u pacjentów. Zasługuje na nie.

Poszłam do Pana Radosława z panicznym strachem przed dentystą. Po pierwszej wizycie (plombowaniu), wiedziałam że nie ma się czego bać, a po kolejnych (leczenie kanałowe) stwierdzam, że to jest idealny lekarz dla ludzi którzy odczuwają strach przed leczeniem dentystycznym. Jest opanowany, miły, z profesjonalnym podejściem do pacjenta.

DOktor Siwiec zrobił mi koronkę porcelanową. Jestem bardzo zadowalona. polecam.

DOktor Siwiec zrobił mi koronkę porcelanową. Jestem bardzo zadowalona. polecam.

przychylam się do poprzedniej opinii.Też miałam usunięcie dolnej ósemki. Może nie poszło aż tak łatwo bo doktor się trochę nad nią namęczył, ale ja nie narzekam. Mnie nie bolało a i po zabiegu (już miesiąc) też super.

miałam robioną ekstrakcję dolnej ósemki. od trzech dni nie spałam ze strachu przed usuwaniem. zabieg przebiegł bezproblemowo. trwało to razem ze znieczuleniem ze 20 min. albo mi ten czas tak szybko przeleciał. pan doktor jest bardzo miły i jego osoba działa bardzo uspokajająco

PANICZNIE bałem się dentysty, w końcu natrafiłem na profesjonalistę! Usunięcie zęba (którego prawie nie było) totalnie bezbolesne w 10 minut - 120zł. Plombowanie dwóch zębów 200zł - oczywiście bez najmniejszego bólu. I na koniec leczenie kanałowe (ratowanie zniszczonego zęba) również bezbolesne, całość leczenia kilkutygodniowego - 500zł. Spokój, opanowanie, objaśnienie wykonywanego zabiegu w oczywiście bardzo sympatycznej atmosferze. Polecam wszystkim znajomym, a w szczególności osobom, które panicznie boją się dentysty.