lekarz Sławomir Gajewski

Ortopeda, Traumatolog

Nie polecam i jak najdalej od tego lekarza... Zamiast udzielić mi pomocy przez niego później musiałam narazić się na wysokie koszty leczenia.

Arogant, z góry traktujący pacjentów, wredny i podły człowiek...słów brak.... aż dziwne że tak,i ,,wspaniały szpital'' zatrudnia kogoś takiego,, nie uznaje praw pacjenta, nie szanuje Go, pogarda i pycha i mega Ego....

Omijajcie z daleka tego Pana zwłaszcza, że to orzecznik zus. Pacjenta traktuje jak przedmiot czego pewnie nauczyli go w tej instytucji. Można znaleźć wielu dobrych lekarzy w tej specjalności.

Z przykrością trzeba powiedzieć, że w odróżnieniu od lekarzy że ten Pan zdecydowanie lekarzem być nie powinien. Widocznie minął się z powołaniem a mijając się wlazł przypadkiem do uczelni medycznej. Brak kompetencji i paskudny sposób traktowania pacjentów. Poniższe komentarze na 5 opisujące jego umiejętności zapewne sam sobie pisze albo zatrudnia do tego rodzinę. Zdecydowanie odradzam i radzę omijać szerokim łukiem.

Brak kompetencji i paskudny sposób traktowania pacjentów.
Zdecydowanie odradzam i radzę omijać szerokim łukiem.

Koło specjalisty pewno kiedyś siedział i to wszystko. Uprzejmość ZERO, rzeczowość kolejne zero. Zastanawiające jest jak takie osoby typowane są na biegłych sądowych!? Szkodzą ludziom swoją niewiedzą i podejściem, aż strach pomyśleć o leczonych przez takie jednostki pacjentach. Warto poświęcić czas i znaleźć godnego specjalistę, bo tu szkoda czasu i pieniędzy.

Zalatany, dobry fachowiec. Mój szacunek zdobył, kiedy po operacji w szpitalu, skierowano mnie do przychodni do innego lekarza. Poszedłem do P. Gajewskiego prywatnie, a on mnie "wyrzucił" ze swojego gabinetu informując, że ma obowiązek przyjąć mnie w przychodni szpitalnej. Jednocześnie wyznaczył mi termin wizyty w szpitalu. Może i nie wygra konkursu na najmilszego człowieka na ziemi, ale on mnie leczył, a nie umawiał na randkę :-) Wole suchego, rzeczowego specjalistę, niż empatycznego nieuka. Pozdrawiam Panie Doktorze.

Pan doktor, chyba swój brak wiedzy nadrabia arogancją, chamstwem i ignoranctwem. Nie ma w nim za grosz empatii i zrozumienia.

Nie polecam!!!! Trafiłam do tego lekarza już 2 krotnie podczas komisji lekarskiej w związku z odszkodowaniem wypadkowym. Zero podejscia, suche pytanie zdawkowe. Któtkie badanko i tyle. Postukał tylko w laptopa i powiedzial mi proszę juz isc do domu, a jak zapytałam czy może mi coś powiedzieć, to odpowiedział : DOWIDZENIA. A pozniej w decyzji, nie ma nic o jego diagnozie o tym co napisał, ile przyznał %. niestety kto ma komisje u niego, nie ma co liczyc na jakies odszkodowanie - tak bylo w moim przypadku. Jest bardzo arogancki,niemiły, zachowuje sie tak, jakby to z jego kasy płacili odszkodowania. PORAŻKA

Cham i kompletny ignorant. Konował, który powinien kozy leczyć. Zero wiedzy merytorycznej. Na ortopedii tak się zna, jak ja na lotach w kosmos. Nie wiem za co tacy "fachowcy" dostają pracę w szpitalu, chyba jak zwykle to bywa, po układach. Sprawia wrażenie, jakby swoją pracę wykonywał za karę. Nie polecam, stracony czas i pieniądze na prywatne wizyty !

Lekarz pełen empatii, podchodzi do chorego jak do podmiotu, a nie przedmiotu, chętnie odpowiada na nurtujące pytania