lekarz Sławomir Gajewski

Ortopeda, Traumatolog

SUPER FACHOWIEC .PIERWSZY RAZ SPOTKAŁEM ZNAJĄCEGO SWÓJ FACH LEKARZA

SUPER FACHOWIEC .PIERWSZY RAZ SPOTKAŁEM ZNAJĄCEGO SWÓJ FACH LEKARZA

Arogancki i bardzo malo uprzejmy. Odnioslem wrazenie ze nie byl w ogole zainteresowany moim stanem zdrowia. Zero rozmowy z pacjentem, zero tlumaczenia, tylko wypisanie dokumentow i do widzenia.

Co mi po tym że mnie zdiagnozował i to nie całkiem? Lekarz po za diagnozą powinien chyba powiedziec jak to się leczy? Niestety takiej informacji nie uzyskałam, gdybym nie miała biologicznego wykształcenia raczej bym nie pojęła co do mnie mówił. Jest arogancki i drogo bierze.

Co mi po tym że mnie zdiagnozował i to nie całkiem?

olewator, niemiły, nieuprzejmy !! załatwia byle jak, wg własnego widzimisię, powiedził, że z dzieckiem wszystko ok, ale dopiero prawdziwy fachowiec M.C. stwierdził wadę !! nie polecam tego lekarza !!

Po wizytach u wielu ortopedów w końcu trafiłam do Gajewskiego i udało się. Znalazł przyczynę mojego drętwienia ręki, najprawdopodobnie będę miała zabieg.

Bardzo dobry specjalista !!!Właściwa diagnoza ,bez zbędnych wydatków , nie musiałam robić nic prywatnie .Leczenie skuteczne ,bez operacji .POLECAM .

NAJLEPSZY LEKARZ POD SŁOŃCEM :))) KRYSTYNA Z.

NAJLEPSZY LEKARZ POD SŁOŃCEM :)))
KRYSTYNA Z.

Uprzejmy, dokładny a przede wszystkim specjalista, który ma podejście właściwe do pacjenta. Lekarz z powołania.

kompletny brak kompetencji, konkretnych informacji, błędna diagnoza

kompletny brak kompetencji, konkretnych informacji, błędna diagnoza

Takich lekarzy ze świecą szukać po Polsce, miałem już 5 zabiegów chirurgicznych(kolana), wiec wydaje mi się, że mam pewne rozeznanie w temacie... Nie wiem, czy poprzedzająca w opinii Pani była u tego samego doktora co ja, ponieważ moja jest diametralnie odmienna... Kultura,znajomość swojego fachu, komunikacja z pacjentem oraz troska o niego wg mnie jak na najwyższym poziomie. Śmiało mogę stwierdzić, że jest to doktor z "powołania". Podczas swoich licznych szpitalnych perypetii spotkałem tylko jednego specjalistę,o którym również mam taka opinie. Co do kosztów, umawiając wizytę w recepcji miałem dwie opcje ...

Co do kosztów, umawiając wizytę w recepcji miałem dwie opcje : 1.Wizyta za 1,5 tyg "na książeczkę" - kolejka.
2.Wizyta za dni.
Jest to jedyna opłata jaką poniosłem ma własne życzenie.
Diagnoza, rekonstrukcja ACL, hospitalizacja w szpitalu w cenie:)
Dodam, że od 1szej wizyty do wyjścia ze szpitala po zabiegu minął ok tydzień.

Pozdrawiam